Зволожуємо тіло лосьйонами

За своїм тілом сучасні жінки доглядають ретельно, причому стільки засобів, скільки дами витрачають на себе, не витрачали навіть королеви. І це непоганий показник, тому що у кожної представниці прекрасної половини людства свій підхід до того, як треба виглядати і пахнути. Не важливо, скільки жінці років: вона повинна бути чарівна навіть у 70.

butter-skinКосметологи пропонують почати із зволоження свого тіла, перейти на натуральне харчування, відвідувати фітнес-зали або робити зарядку, більше гуляти в парках і приймати повітряні ванни. Саме так жінки можуть довго залишатися привабливими особами, додавши до краси зовнішньої і красу внутрішню.

Чому б не спробувати кокосовий лосьйон для тіла? Його починають наносити на тіло після душу жінки від 35 років і старше. Дивовижний запах із зволожуючою формулою сприяють тому, щоб кожен сантиметр шкіри буде м’яким і ароматним. Кокосове молочко — інгредієнт, затребуваний для клітинного харчування, так що сміливо можете купувати всю косметичну лінію, де міститься саме цей продукт.

Жирна шкіра вимагає особливого підходу: по-перше доводиться боротися з блискучим нальотом не тільки на обличчі, але і в області декольте. Купіть зволожуючий лосьйон з ромашкою або коренем лопуха. Дивно те, що звичайне мило дає абсолютно зворотний ефект, розширюючи пори і змушуючи організм закривати їх після того, як природний жир в ще більшій кількості виявиться на верхньому шарі епідермісу.

Стягнута після душу шкіра — перша ознака її сухості. Жінкам із сухою шкірою необхідно після водних процедур застосовувати зволожуючі лосьйони. Вони допомагають стати епідермісу еластичним і шовковистим на дотик.

Не плутайте лосьйон з кремом для тіла, тим більше, що навіть за консистенцією вони не схожі. Перший продукт нагадує густу воду, а у другого прозорої основи навіть не видно.