Зволожувач кисню: що це таке, як його правильно вибрати?

Зволожувач кисню — це пристрій, що забезпечує зволоження кисневої суміші, і отримання показника відносної вологості на виході системи не менше 85%. Принцип роботи зволожувача дуже простий. Основний його елемент — це ємність, в якій розташована дистильована вода. Проходячи через неї, кисень з балона зволожується до необхідного значення. Деякі моделі обладнуються витратоміром, що дозволяє регулювати потрібні параметри.

01xy98На сучасному ринку медичне обладнання представлено у широкому асортименті. Апаратів, що застосовуються в різних областях медицини, безліч. Зволожувач кисню придбати, який можна за допомогою спеціалізованого вебресурсу, прямим своїм призначенням має підвищення рівня вологості кисню, який пропускається через резервуар.

На сайті спеціалізованого ресурсу, у відповідному розділі електронного каталогу представлено декілька моделей даного апарату, а також спеціальні кисневі системи, які застосовується для новонароджених малюків, тому увлажнитель кислорода купить буде правильним рішенням. Використовується кисневий зволожувач при призначенні лікарем тривалого курсу кисневої терапії. Ефект підвищення рівня вологості до 85% досягається шляхом проходження кисню через шар очищеної води. Мета даного плану маніпуляції — уникнути осушення слизових оболонок пацієнта, що проходить лікування захворювань органів системи дихання.

Вибираючи даний агрегат, слід звертати увагу на технічні характеристики моделі: максимальний тиск в баку (вимірюється в МПа), температурний режим під час експлуатації, максимальна вологість кисню при виході, обсяг бака, габарити всього апарату. За допомогою завжди можна звернутися до фахівців, зв’язавшись з ними телефоном. Контактні номери вказані на сайті.