Звіробій: використовуємо з обережністю!

Звіробій здавна відомий на Русі, як цілюща рослина, з численними лікувальними властивостями. Наші предки навіть вважали його чарівним, наділеним здатністю виганяти злих духів. Звідки й пішла ще одна назва звіробою — чертогон. Вважається, що звіробій можна застосовуватися в комплексному лікуванні цілої сотні захворювань.

 

Однак навіть сама назва рослини — насторожує. Звіробій здатний викликати досить сильне отруєння у тварин, мабуть, тому і був названий саме так. Приймати настої, відвари і мазі на основі цієї рослини слід з дуже великою обережністю, так як ця рослина дуже отруйна.

 

При прийомі лікарських і народних засобів на основі звіробою слід ретельно стежити за станом хворого. Дуже небезпечний звіробій може бути для гіпертоніків, тому що має властивість підвищувати тиск, звужуючи кровоносні судини. Тому його краще використовувати в складі зборів. Також при прийомі звіробою як ліків можуть з’явитися неприємні відчуття в печінці.

 

Друзі сайту: всім відомо, що правильний вибір меблів надає вашій оселі затишку та тішить всіх жильців естетичністю. Варто сказати, що на сторінці http://goldenplaza.com.ua/spalni/ інтернет-магазину меблів Golden Plaza ви можете знайти широкий асортимент меблів для вашої спальні. Тут є меблі практично на будь-який смак і гаманець, а вся продукція відрізняється високою якістю та надійністю, тож вам не доведеться переживати, що меблі зламаються. Крім меблів для спальні, в цьому інтернет-магазині також можна знайти практично все для інших кімнат вашого дому за доступними цінами.

 

56564

При дотриманні обережності і правильному дозуванні звіробій допоможе впоратися з кашлем, грипом, простудними захворюваннями, зміцнить стінки кровоносних судин, допоможе при виразці шлунка і головному болі, знизить кислотність шлункового соку.

 

Крім усього іншого, звіробій є відмінним антидепресантом, тому для підняття настрою можна пити смачний і корисний чай з додаванням відвару цієї рослини.