Звичка гризти нігті: коли починати турбуватися?

Гризти нігті можна розглядати як просту звичку, якщо зовні вони мають естетично нормальний вигляд і це не супроводжується іншими реакціями, що перешкоджають нормальному функціонуванню. Ця звичка повинна супроводжуватися пильністю, особливо якщо вона настільки сильна, що це призводить до нанесення шкоди самому собі.

Без названия (26)Отже, це може також призвести до інфекції шкіри на руках і в роті. Зрозуміло, під нігтями набагато більше бактерій, ніж, наприклад, на унітазі. Наслідком гризіння нігтів може бути також необоротне ушкодження нігтьової пластини, яка ніколи не буде мати здоровий вигляд.

Хоча багато людей з віком відходить від цього, але звичка може змусити тримати пальці в роті протягом усього життя. Як вважають фахівці, збереження цієї звички може вказувати на болючий перфекціонізм і розчарування, яке супроводжує людей з таким підходом до життя.

Перед тим, як звертатися до лікаря, спробуйте зробити гарний манікюр. Це може вирішити проблему. Гель лак для нігтів дозволяє створювати ефектні і красиві нігті, якими хочеться похвалитися.

Більшість батьків застосовують принцип присоромлення звички гризти нігті у дітей. Цей метод, як правило, не працює, і часто посилює стрес. Для дітей такі аргументи не працюють. Тому, якщо ваша дитина гризе нігті, краще не кричати і не бентежити її, а шукати ручну діяльність, яка буде займати її увагу. Дошкільнята можуть зайнятися мобільними розвагами, школярі брати участь у заходах, що відповідають їхньому віку. Давайте згадаємо, що звичка гризти нігті може бути ознакою початку нудьги або спроби привернути до себе увагу.

В деяких випадках допомагають спеціальні кислі засоби, куплені в аптеці, які мають дуже поганий смак. Тим не менш, вони можуть бути використані для старших дітей, тому що маленька дитина, звичайно, не зрозуміє мотивів ваших дій. До того ж, звичка гризти нігті може бути настільки сильною, що її нічого не зможе перемогти, навіть жахливий смак нігтів.

У крайніх випадках, коли ніякі методи не працюють, і гризінням нігтів стає непереборною проблемою, вам, можливо, доведеться звернутися до лікаря, який допоможе знайти і пояснити причину цього. Така звичка може бути пов’язана зі значними розладами особистості. Іноді проблеми можуть бути більш складними, тому не зволікайте зі зверненням за професійною допомогою. Майте на увазі, що гризіння нігтів є симптомом, а не суттю проблеми.