Зручність мікрокредитування через Інтернет – головні переваги цієї послуги

З кожним роком зростає популярність мікропозик, що надаються через інтернет. Українських громадян залучає можливість взяти суму, якої бракує, легко і швидко. Однак, цей вид кредитування має деякі особливості, про які потрібно знати перед зверненням.

Мікрофінансові послуги надають претендентам невелику суму на умовах, прописаних у кредитній угоді. Погашення позики відбувається у порядку, встановленому кредитодавцем.

Взяти позику без дзвінків можна в режимі онлайн МФО просто п’явши на сайт компанії, а також при зверненні до офісу:

1. Заповнюється заявка отримання позички.
2. Клієнт очікує на рішення. Зазвичай процес отримання займа без процентов займає до 30 хвилин. Менеджер передзвонює та повідомляє про прийняте рішення.
3. Кредитні послуги не цікавляться КІ клієнта. Вони лише здійснюють перевірку персональної інформації, поданої в анкеті.

У ЧОМУ СУТЬ ПОСЛУГИ?

Позики є невеликими кредитами, видачею яких займаються мікрофінансові організації. Одна з головних переваг цієї послуги полягає у лояльному ставленні до клієнтів. Дані організації не цікавитимуться кредитним рейтингом заявника, вимагатимуть документи, що доводять платоспроможність. Це є чудовим варіантом для тих громадян, які отримали відмову у наданні банківського кредиту.

Видача таких кредитів складає короткий проміжок часу – на місяць. Однак, можна зустріти пропозиції, де пропонують взяти гроші в борг на строк до одного року.

Нестача таких кредитів полягає в обмеженій сумі. Як правило, претендентам пропонують невеликі суми, розмір яких не перевищує 30 000 гривень. Оформлення позик здійснюється за кілька хвилин при мінімальному пакеті документів, серед яких паспорт.

Окрім мікрофінансових організацій, отримати позику сьогодні можна звернувшись до приватного кооперативу або ломбарду.

Де взяти кредит під низький відсоток?

Варіантів оформлення позики досить багато — і в кожній пропозиції є певні плюси, так і мінуси, які обов’язково потрібно враховувати:

  • Банки. Видача цільових та нецільових кредитів. Необхідність надати повний пакет паперів, додаткові платежі та комісії часто приховані. Актуально для тих, хто працює офіційно, може швидко зібрати всі документи та готовий чекати.
  • Ломбарди. Отримання грошей під заставу прикрас чи побутової техніки. Хороший варіант, якщо потрібна мала сума терміном до 1 месяца.
  • Швидкопозики. Звернутися до мікрофінансових компаній варто в тому випадку, якщо гроші потрібні терміново і на дуже короткий проміжок часу (до 1 тижня). В іншому випадку доведеться переплатити значну суму за процентною ставкою — підсумкові виплати багаторазово перевищать розмір тіла кредиту.
  • Якщо потрібна велика сума на тривалий час, краще звернутися до приватного інвестора. Формат співробітництва ідентичний автоломбарду: позичальник надає у заставу транспортний засіб та отримує потрібну суму, що становить до 80% від оцінної вартості. Рішення про надання кредиту буде ухвалено лише за кілька годин, а гроші будуть видані в день обігу.