Зроби собі обличчя

Зовнішність дається від природи, але вже до 30 років ми маємо те обличчя, на яке заслуговуємо. У наших силах зупинити силу тяжіння землі і повернути час назад, використовуючи спеціальні вправи для обличчя.

fejsbilding_prostoj_sposob_podderzhivat_molodost_3Всі знають, що є фізичні вправи для підтримки гарної фігури, але не всім відомо, що існує гімнастика для особи. Завдяки спеціальним вправам для обличчя, можна уповільнити процес старіння і навіть підкоригувати природні недоліки зовнішності.

Гімнастикою для обличчя, тобто фейсбілдингом, треба займатися щодня, а ще краще вранці і ввечері. На обличчі безліч дрібних м’язів і вони дуже швидко піддаються тренуванню, але дуже швидко і втрачають форму, якщо тренування припинилися. Тому краще не кидати почате після перших же ознак поліпшення овалу обличчя.

Крім змін рис обличчя в кращу сторону, після курсу вправ можна помітити поліпшення тургору шкіри. Шкіра на обличчі стає більш гладкою, починає світитися зсередини.

Вправи для обличчя, як і будь-які інші вправи найкраще виконувати перед дзеркалом, щоб проконтролювати правильність виконання.

Після інтенсивних занять м’язи обличчя обов’язково потрібно розслабити, для цього існує спеціальний масаж обличчя і вправи для розслаблення.

За допомогою деяких вправ ви зможете позбутися і від проблем зі здоров’ям, а зокрема, позбутися від нежиті, поліпшити зір, впоратися з постійним головним болем, причиною якого може бути зайва напруга м’язів скальпа.

Весь курс фейсбілдінга включає в себе кілька розділів. Ряд вправ можна виконувати як вдома, так і, наприклад, на роботі, так як вони практично непомітні для стороннього погляду.