Зроби брови – зміни обличчя. Частина 1

Брови безсумнівно відіграють дуже важливу роль у житті будь-якої жінки, яка любить доглядати за собою. У сучасному світі ця послуга вже давно представлена практично у всіх салонах та студіях краси.

eyebrows-trend-2016-56565412З допомогою грамотного моделювання брів можна візуально звузити обличчя, зробити більш виразними очі, підкреслити витончену лінію носа і навіть в цілому поліпшити весь свій образ.

На жаль, універсального способу зробити ідеальні брови поки що немає. Для кожного типу зовнішності знайдеться безліч нюансів при даній процедурі.

Наприклад:

1. Для трикутної форми обличчя найбільш придатними є брови середньої густоти і з плавною лінією найвищої точки дуги.

2. Для круглого обличчя підходять більш широкі брови з чітким вигином.

3. На овальному обличчі ідеально виглядає класична форма і товщина брів, з невеликим вигином.

4. Власницям мініатюрного личка брови варто оформляти дуже витончені, в міру вузькі, щоб не погіршити образ в цілому.

5. Якщо ви переживаєте з приводу великих рис обличчя, то знову ж таки все можливо виправити за допомогою грамотного оформлення брів. Власницям яскраво виражених очей, великого носа і пухких губ не рекомендується вищипувати брови взагалі.

Тепер поговоримо про відмінності між моделюванням і корекцією брів. Припустимо, ви прийшли до майстра і попросили його зробити корекцію форми. За результатом подивилися в дзеркало, а особливих змін в обличчі немає. Справа в тому, що корекція передбачає оформлення природної лінії брів по вашій рідній формі.