ZOOM — білосніжна усмішка

Щоб стати володарем голлівудської усмішки не завжди буває достатньо ретельно чистити зуби. Іноді доводиться вдаватися до допомоги стоматологів. Власне кажучи, жоден актор не обійшовся без процедури відбілювання.

unikalnoe-otbelivanie-zubov-po-tehnologii-zoom-chto-govoryat-otzyivyiЗвичайно, зуби чистити необхідно, тому що без постійного чищення вони почнуть швидко псуватися. Застосовувати відбілюючу зубну пасту часто небажано, краще всього один — три рази на тиждень, а весь інший час користуватися звичайними або професійними, але профілактичними пастами або гелями для зубів від http://harkov.stomatology.com.ua/.

Зуби псуються через різні причини. Це може бути генетична схильність, надмірне вживання цукру, кави, чаю (які дуже затемнюють зубну емаль). Алкоголь і сигарети також згубно впливають на організм в цілому і зуби зокрема.

Якщо ваші зуби потребують «ремонту», то не варто з цим затягувати! Будь-яка дірочка може доставити багато клопоту, а вже якщо оголиться нерв, то ви і зітхнути без болю не зможете. Не запускайте зуби, звертайтеся до стоматолога вчасно! А вже після того, як ви їх полікуєте, можна подумати і над тим, щоб їх відбілити.

На сьогоднішній день дуже багато людей вдаються до подібних процедур. В кінці кінців, кожен хоче приміряти на собі голлівудську усмішку, а зробити це зараз нескладно. Багато сучасних клінік забезпечені всім необхідним обладнанням. Так що, ви без проблем зможете знайти підходящу стоматологічну клініку, записатися на прийом і «отримати свою порцію» білосніжних зубів.

Існує кілька видів зубного відбілювання. Перший варіант — це лазерне відбілювання. За допомогою лазера лікар надає вашим зубам сліпучий блиск і білизну, а також заліковує дрібні пошкодження емалі. Лазерне відбілювання найпопулярніше в США і Європі.

Другий варіант не менш привабливий: отбеливание zoom. Або, простіше сказати, відбілювання за допомогою кисневмісної стоматологічної маси (гелю), яка починає діяти за умови, що на неї світить спеціальна лампа ZOOM. Так само, як і в першому випадку, результатом стає відбілювання зубів на вісім — дванадцять тонів. Це ще більш привабливий спосіб, ніж попередній, тому що він є більш «м’яким».

Існує багато відбілюючих процедур. Якщо ви зважитеся на таку, то досвідчений стоматолог запропонує найбільш безболісний і «м’який» варіант, який буде вам до душі і по кишені.