Золоті правила догляду за тонким волоссям

У рекламі різних засобів по догляду за волоссям можна побачити моделей з красивим, густим і здоровим волоссям. Однак у значної кількості сучасних жінок волосся є тонким, що завдає чимало клопоту. Дуже часто таке волосся виглядає непривабливо, часто плутається і обламується, нагадуючи солому. До того ж тонке волосся часто є неслухняними, що значно ускладнює процес укладання.

340x450_0xd42ee42a_896190191424435528Щоб уникнути більшості подібних проблем, потрібно знати про головні правила догляду за тонкими волоссям. Доглядати за тонким волоссям дійсно непросто, так як воно більш виражено реагує на різні негативні впливи. Причому на зовнішньому вигляді волосся відображаються не тільки зовнішні фактори, але і внутрішні. Тому дуже важливо правильно харчуватися, уникати стресових ситуацій, а також намагатися запобігти інфекційним недугам.

Навіть від звичайної застуди зовнішній вигляд тонкого волосся може істотно погіршитися. Тому власниці тонкого волосся повинні включити у свій раціон якомога більше продуктів, багатих на вітаміни Н, С, А і Е, а також вітаміни групи В. У продуктах харчування має також міститься багато корисних мінералів, таких як цинк, сірка, залізо, селен, кальцій і кремній. Для миття тонкого волосся потрібно застосовувати виключно м’яку воду, оскільки від звичайної води з-під крана стан волосся може погіршитися. Можна використовувати негазовану мінеральну або колодязну воду.

В крайньому випадку можна застосовувати кип’ячену водопровідну воду. Застосовуваний шампунь повинен відповідати типу шкіри голови, оскільки здоров’я шкіри голови неминуче відбивається на стані волосся. Щоб надати тонкому волоссю об’єм, можна обполіскувати його газованою водою, розчинивши в ній таблетку аптечного кальцію. Крім того, можна додати у воду для ополіскування волосся невелику кількість оцту, хоча краще застосовувати свіжовичавлений лимонний сік.

У цей час від використання шампунів-кондиціонерів краще відмовитися. Те ж можна сказати про бальзами-ополіскувачі, оскільки це може привести до склеювання волосин. Зробити нормальну зачіску в такому випадку просто не вийде. У засобах по догляду за тонким волоссям не повинно також бути жиру. Якщо ви хочете застосовувати ополіскувачі, краще віддати перевагу натуральним складам. Для цих цілей можна використовувати відвар шавлії, ромашки або подорожника. Ополіскування можна здійснювати навіть за допомогою пива, що дає відмінні результати. Можна також застосовувати маски проти ламкості, які потрібно робити не рідше 2-х разів на тиждень.