Золоті правила догляду за шкірою обличчя для дівчат

Багатьом молодим дівчатам здається, що молодість їх обличчя буде вічною, так як зараз до стану шкіри вони не мають особливих претензій. Але при такому підході проблеми не змусять себе довго чекати, адже без належного догляду навіть сама здорова шкіра швидко втрачає пружність, лущиться або, навпаки, виділяє надмірну кількість шкірного сала. Щоб запобігти цим та багатьом іншим небажаним проявам, кожна дівчина повинна знати золоті правила догляду за шкірою обличчя.

2_2Правило № 1: Завжди користуйтеся сонцезахисним кремом

Насправді основною причиною передчасного старіння шкіри є саме надмірна дія ультрафіолетових променів. Ультрафіолет призводить до руйнування колагенових волокон, а також знижує кількість вироблюваного еластину. Більш того, при частому перебуванні на сонці ваша шкіра обличчя буде набагато довше відновлюватися. Тому ніколи не виходьте з дому, заздалегідь не застосувавши сонцезахисний крем, рівень SPF якого повинен бути не нижче 30. Причому крем потрібно використовувати не тільки в сонячні, але і в похмурі дні.

Правило №2: Правильно вибирайте доглядаючу косметику

На жаль, більшість сучасних дівчат не уявляють, який у них тип шкіри, тому застосовують практично будь-яку косметику, яка їм подобається. Природно, такий підхід є неправильним, тому що потрібно вибрати засіб, який буде підходити саме до вашого типу шкіри. Найкраще відвідайте дерматолога або косметолога, який допоможе вибрати дійсно потрібні засоби.

Правило №3: Не забувайте про скрабування шкіри

Навіть якщо вам всього 18-20 років, необхідно застосовувати скраб 2 рази на тиждень. Після 30 і 40 років частота застосування скрабу на тиждень збільшується. За допомогою скрабів можна усунути з поверхні шкіри обличчя залишки відмерлих клітин, що сприяє більш глибокому проникненню корисних речовин, що містяться в доглядаючій косметиці. Якщо ви вирішили провести пілінг, краще застосовувати фруктові кислоти, що чудово розчиняють омертвілі клітини. До речі, скрабування та пілінг можна проводити тільки на попередньо розпареній шкірі.