Зоб: що це таке і як його вилікувати?

Зоб — це значне збільшення щитовидної залози. Навіть незначне збільшення щитовидної залози може вважатися першою ознакою появи зоба.

zob-zhitovidkiЗоб буває вузловим і дифузним. Дифузний зоб щитової залози більш рівномірний, найчастіше зустрічається у молодих людей, підлітків, дітей. Що стосується вузлового зоба, то тут щитовидна залоза уражається осередками, які можуть бути як множинними. так і одиничними.

Для того, щоб позбутися від зобу в домашніх умовах, нам знадобитися:

— медичний спирт міцністю в 70%;

— перегородки волоського горіха;

— мед;

— сік алое;

— калина;

— лимон;

— кімнатна герань;

— кінський щавель.

1) Настоянка кінського щавлю досить ефективна при боротьбі з зобом. Спочатку його потрібно накопати, потім вимити, подрібнити і скласти в  півлітрову банку. Важливо, щоб кінський щавель займав 30% банки. Далі потрібно залити його горілкою, поки банка не наповнитися до верху. Настоювати в темному місці приблизно тиждень.

2) Від зоба добре допомагає настоянка з листя кімнатної герані. Ємність потрібно до половини наповнити листям герані, і потім налити горілку до країв. Настоювати герань з горілкою потрібно в темному місці протягом місяця, кожен день помішуючи вміст. Через місяць настоянку процідіть, листя відіжміть. Приймати потрібно по столовій ложе три рази в день, бажано перед їжею. Потрібно випити літру настоянки, а потім перевірити розмір зоба на УЗД. Якщо є необхідність, курс лікування можна повторити.

3) Ще одна настоянка. Беремо 150 грам меду, 200 мілілітрів спирту, 250 грам соку алое, 0,5 літри соку калини, 350 грам м’якоті лимона (перемеленої). Всі перераховані вище інгредієнти потрібно ретельно перемішати і покласти в темне місце на тиждень, при цьому не забуваючи щодня перемішувати. Приймати потрібно тричі на день, по столовій ложці настоянки перед їжею. Якщо кількості настойки не вистачить для отримання результату, курс потрібно повторити. Головне все робити правильно і вчасно, тоді зоб швидко відступить.