ЗНО та ДПА: готуємося професійно

Перед закінченням школи випускникам доведеться зробити фінальний ривок, згадати програму минулих років і здати ЗНО. На думку викладачів і випускників, готуватися до тестів краще заздалегідь.

На жаль, навіть хороша успішність в наших школах не гарантує високого бала на ЗНО. Повторювати доведеться все, а на тестуванні трапляються і такі завдання, які постійно змінюється освітня програма могла просто упустити.

Не тільки бали, але і знання

При підготовці до ЗНО недостатньо навчитися вирішувати тести і пропрацювати завдання минулих років. Дуже важливо згадати пройдені матеріали, заповнити прогалини і структурувати знання — допомогти в цьому зможуть курси підготовки до ЗНО.

Ми переконані, що шкільні знання потрібні не тільки для проходження незалежного тестування. Ми формуємо у учня твердий і фундаментальний базис з основних предметів, який стане в нагоді йому і в подальшому навчанні.

За підсумками курсу підготовки наші учні не тільки добре здають ЗНО, а й можуть твердо спиратися на свої знання, вміють ефективно готуватися до іспитів і контрольних робіт, мають міцний фундамент для подальшого навчання у вузі.

Не знаєте, коли краще почати підготовку до ЗНО? Почніть заздалегідь, а краще — прямо сьогодні!

Як ми вчимо: три секрети успішної підготовки

Невеликі групи, індивідуальний підхід

У кожного учня свої особливості: швидкість сприйняття, початковий рівень, сильні і слабкі сторони, розклад. Щоб отримати найкращі результати з кожною дитиною, ми формуємо невеликі (до 10 осіб) групи приблизно однакового рівня підготовки, де для кожного учня передбачений індивідуальний навчальний план.

Саме в малих групах викладач має можливість відповісти на всі питання, приділити увагу кожному, домогтися детального опрацювання всіх тем. Одночасно з цим кожен учень поглиблено розглядає найбільш проблемні для нього теми.

Передові навчальні матеріали та найкращі викладачі

Завдання викладача — чітко бачити рівень знань своїх учнів, допомагати освоїти новий матеріал і заповнити прогалини. За роки роботи ми сформували команду досвідчених педагогів, для яких викладання — це не тільки улюблена професія, а й покликання.

Але навіть найталановитіший педагог не зможе далеко просунутися без відповідних навчальних матеріалів. Ми широко використовуємо мультимедійні матеріали, лучшіезарубежние і вітчизняні підручники, власний унікальний набір лекцій, інтерактивних завдань і вправ.

Підготовка без стресів

Нервозність вкрай погано позначається на навчанні: погіршується концентрація і пам’ять, учні втрачають мотивацію і неохоче повертаються до тем, які їм даються важко. Ми виключаємо стреси і комунікаційні проблеми на наших курсах ЗНО, формуємо теплу і довірчу атмосферу, де учень не боїться ставити запитання, допускати помилки і демонструвати свої знання.

Дітям імпонує наше особливе ставлення до їх помилок на заняттях. Ми переконані, що це унікальна можливість знайти і виправити їх до тестування або іспиту. Чим впевненіше молода людина буде відчувати себе на занятті, ніж надійніше будуть егознанія, тим вищий бал на ЗНО і загальний рівень підготовки.