Знижуємо вагу з допомогою фітнес-дієти. Частина 1

Всі хочуть виглядати відмінно! Але навіть народна мудрість стверджує, що без праці, і рибку із ставка не можна витягнути. Якщо хочете виглядати ефектно і значно молодше своїх років, тоді варто почати займатися собою прямо зараз. Красиве тіло можливо лише за умови, що ви будете систематично тренуватися і правильно харчуватися.

Фитнес-диета2Варто зрозуміти, що харчування більш важливий аспект, ніж тренування. Можна тренуватися до нескінченності, але якщо організм недоотримає потрібну кількість вітамінів, мікроелементів, то вести активне життя буде дуже складно, а тренувальний процес швидше буде дратувати, ніж приносити користь.

Добова потреба людського організму в білках, жирах і вуглеводах при інтенсивних тренуваннях дещо відрізняється від звичайної. Є спеціальні таблиці для правильно розрахунку даних показників. Також є таблиці, в яких вказано, скільки в тих чи інших продуктах знаходиться вуглеводів, або ж білка.

Що ж собою являє «фітнес-дієта»?

Комплекс спеціальних вправ, який спрямований на вдосконалення тіла і оздоровлення організму і є – фітнесом. Якщо підходити непрофесійно до тренувань і харчування, можна нашкодити своєму здоров’ю. Особливо якщо використовувати бліц-дієти, в яких допустимо вживати один продукт цілий тиждень. У раціоні повинні бути самі різні продукти: злаки, овочі, зелень, фрукти, легкозасвоюване м’ясо, і певна кількість жирів.

Фітнес-дієта – це не якась надприродна дієта. Це – ретельно розроблена ефективна система харчування. Фітснес-дієти насправді можуть бути різними, наприклад: для активного схуднення, рельєфності м’язів і підсушування, нарощування м’язової маси. Якою б не була дієта, вона не повинна шкодити здоров’ю.