Знижуємо грамотно вагу

Реклама очі муляє: пропонують чудодійні препарати, які за тиждень позбавлять ваз злощасних 40 кілограмів. Цікаво те, що багато хто з наших жінок, бажаючи виглядати стрункими, дозволяють себе обманювати, причому роблять це не тільки добровільно, але і з задоволенням.

healthy-tips-to-lose-weight-fast-1024x1024-1024x1024Придушення апетиту вважається найвірнішим способом, щоб скинути до 10 кг за місяць. Це цілком можливо, якщо приймати препарати, які в сукупності з суворою дієтою, фізичними вправами, масажем і емоційним навантаженням, дають позитивний ефект, і його не можна не помітити. Але наші жінки часто цього не розуміють і, лежачи на дивані з черговим гамбургером в руці, чекають, коли ж їхнявага від пари капсул біодобавок почне зменшуватися.

Зменшення маси тіла відбувається поступово, причому знижувати її треба грамотно. В першу чергу відвідати ендокринолога: можливо, що у вас порушений гормональний обмін, тому ніякі чудодійні добавки до їжі не допоможуть, а лише зашкодять здоров’ю. У другу чергу — відправляйте до фізіотерапевта: це він вирішить, яке навантаження витримає ваш організм. Треті відвідини — дієтолог: він розрахує не тільки правильний прийом їжі, але і відразу попередить про те, що вам категорично заборонено їсти. Не завадило б і до алерголога на прийом записатися: багато харчових добавок мають ряд побічних ефектів у вигляді шкірного висипу або задишки.

Навантаження на організм повинно посилюватися поступово, щоб всі ваші внутрішні органи звикли до того, що після тривалого відпочинку їм доведеться напружитися. Зайвий жирок теж буде чинити опір, йому ж спокійніше відпочивати у звичному місці, ніж перетворюватися в енергію, яка піде на спалювання калорій.

Грамотне зниження ваги гарантує хороше самопочуття, здоровий сон, прекрасний настрій і відчуття польоту. Коли йдуть кілограми, то вам здається, що тіло готове відірватися від землі, щоб літати серед хмар.