Знімні зубні протези

Люди пенсійного віку страждають втратою зубів. Ці елементи ротової порожнини руйнуються в першу чергу. На них протягом всього життя впливають чайні і кавові напої, тютюнопаління, деякі неякісні продукти харчування. Спочатку починає руйнуватися поверхня зуба, потім процес переходить в більш глибокі шари. Далі починає оголятися нерв і періодично виникає зубний біль. У більш молоді роки рятує пломбування дентинних каналів, у зрілому віці на допомогу приходять протези.

До речі, вот тут ви можете замовити якісне протезування ваших зубів за найвигіднішими цінами на ринку.

сьемный3Багато клінік зубного протезування можуть запропонувати кілька видів протезів:

 

 

  • Часткове відновлення втраченого зуба або його повне створення.
  • Знімні протези. Вони теж можуть використовуватися при частковій або повній втраті. Особливо, якщо це стосується руйнування жувальних зубів. Сучасна стоматологія зайшла настільки далеко, що клієнтам пропонується не цілий ряд, а один знімний жувальний зуб. Сучасні системи протезування дуже зручні, володіють високими показниками зносостійкості. Крім цього протези дуже натурально зроблені, мають високі естетичні дані. Назавжди залишилися в минулому незручні зубні протези, які бабусі і дідусі зберігали вночі в склянці з водою.

В стоматологічній галузі знімні зуби діляться на кілька груп:

 

 

  • Пластинчасті повні знімні зубні системи.
  • Часткові поділяються на кілька підвидів:
  1. cегменти окремих зубів або знімні сектори;
  2. бюгельні протези;
  3. іммедіат протези;
  4. пластинчасті зубні системи.
  • Умовно-знімні системи.

Повні пластинчасті зубні протези використовуються для того, щоб відновити відсутні на двох або одній щелепі зуби. Часткові штучні зуби прийнято використовувати, якщо потрібно заповнити відсутність кількох зубів. Як правило, цей метод використовується для заповнення прогалин у жувальних зубах. Вони можуть застосовуватися тимчасово. Пластинчастими протезами можна відновлювати втрачені зубні фрагменти або цілі різці. Це найбільш доступний за ціною вид протезування.