Знайомство з хлопцем в інтернеті – немає нічого простішого

Інтернет – дуже зручне місце для пошуку хлопців. На вибір зацікавленої дівчині пропонуються сотні анкет чоловіків відповідного віку, зовнішності, рівня достатку, захоплень. Неймовірно благодатна основа для пошуку супутника життя! 

snakometsuikontaktУ даній статті ми розповімо, що потрібно зробити, щоб максимізувати свої шанси на успіх і завести знайомство з хлопцем для серйозних стосунків. Досвід тисяч дівчат – відмінний фундамент для успішного спілкування. Вчіться на помилках інших жінок, щоб не витратити роки на нерезультативне спілкування.

Анкета. Почати варто саме зі складання своєї анкети. Розкривати всю інформацію не варто – у жінці повинна залишатися загадка, – але ключові пункти, такі як стать, вік, захоплення, потрібно заповнити.

Фото. Обов’язкова умова при створенні своєї анкети. Виділено в окремий пункт у зв’язку зі своєю значимістю. Не потрібно перетворювати анкету на фото-альбом. Відберіть кілька найкращих фотографій, а потім прибиріть зайве, поки не залишиться 3-5 найкращих фото.

Пошук кандидатів. Сучасні сайти знайомств пропонують зручну систему фільтрації, за допомогою якої можна вибирати потенційних чоловіків. Вибирайте стать, вказуйте бажаний вік, ставте галочку навпроти «фото» і починайте полювання! Пишіть чоловікам, які привернули вашу увагу. При отриманні відповідей, коли ви знаходитесь в мережі, відповідайте не відразу, а через 1-2 хвилини. В цей час можете набрати відповідь у текстовому редакторі.

Відео-чати. Листування можуть тривати до нескінченності. Роки йдуть, а ви не молодшаєте! Тому не витрачайте час даремно – переходьте до спілкування по веб-камері. Так ви зможете побачити свого співрозмовника і не витрачати час даремно, якщо дані в анкеті не збігаються з дійсністю.

Знаємо собі ціну. Не поспішайте закохуватися в першого зустрічного. Так ви порушите головний принцип вибору жінками партнера. Адже головне – відібрати найкращого. А як же ви дізнаєтеся, що ваш співрозмовник – найкращий, якщо не почнеться спілкуватися з іншими чоловіками?

Головне – особиста зустріч. І ще, не поспішайте закохуватися до зустрічі. Багато сучасних чоловіків люблять прикрасити деякі дані про себе. Зріст, комплекція, рівень достатку можуть в реальності виявитися зовсім не такими. Перевірте це!