Зміцнення відносин

Відносини самі по собі не будуються і також самі по собі не можуть залишатися міцними завжди. Психологи радять зміцнювати відносини з допомогою ігор, діалогів, приємних дрібниць і постійного догляду один за одним. Які ж є найбільш популярні методики перетворення звичайних відносин в щось досконале і міцне?

cropНеобхідно постійно спілкуватися, але не набридати один одному SMS або розмовами ні про що, треба обговорювати щось і в позитивному ключі. Деякі сім’ї, чий графік надто завантажений, а інтереси дуже різняться — дивляться веселі серіали і обговорюють їх героїв. Також, можна і ділитися своїми інтересами, так, слухати про той же хокей не завжди цікаво, зате подивіться як блищать його очі, коли він розповідає про гру!

Наступний момент полягає в необхідності догляду один за одним, завжди і постійно. Заварити чай, посмажити сосиски і підтримати в скрутну хвилину — ну зовсім нескладно. І здебільшого, це і є основною складовою здорової клітини суспільства. Робити щось на благо свого сусіда, і навіть якщо ваш чоловік трохи лінивий в цьому напрямку, відповідна реакція не змусить себе довго чекати.

До приємних дрібниць можна і потрібно віднести: тактильні ласки — легкі поцілунки в щічку, чоло і ще куди-небудь, а також обійми і тримання за руки; масаж — звичайний, і незвичайний, і прості погладжування по спинці або голові; подаруночки неприурочені ні до чого, в тому числі і проста шоколадка куплена поза списком основних продуктів.

Спільні променади також зміцнюють відносини, і це не тільки походи по гостях. Але і прості вечірні прогулянки навколо будинку. Це і на здоров’я добре вплине і на відносини в цілому, бо перебуваючи на відкритому просторі наодинці можна багато помітити і обговорити.

І найголовніше — міцні відносини ґрунтуються на взаєморозумінні, іноді цього вкрай складно домогтися, але набратися терпіння — можливо.