Зміцнення відносин у побуті

Цікава справа, але побут серйозно затьмарює відносини, особливо якщо хтось з пари завзятий кухар і любить готувати. Тут же виникають суперечки і про прибирання, і про винесення сміття, та про миття посуду. Відповідно, потрібно давати собі розвантажувальний день, в який можна звільнитися від всіх цих побутових проблем.

sohranenie_muja_1Як цей день організувати? Та дуже просто, або залишитися вдома і замовити багато смачної їжі, або організувати пікнік на природі.

В організації пікніка на природі допоможе пластиковий посуд, який після прийому їжі просто збирається і викидається. Звичайно ж, спираючись на використання такого типу посуду варто підбирати і відповідну їжу, це можуть бути соки, газовані води, фаст — фуд, суші – все легке та акуратне. Варто звернути особливу увагу на те, що раз ви розбавляєте відносини, варто обідати удвох і не запрошувати друзів.

Вийде легкий і ні до чого не зобов’язуючий відпочинок, у процесі якого ви зумієте навіть ближче познайомитися, дізнатися щось нове про свого коханого, а він про вас.

При організації чогось подібного в домашніх умовах, потрібно подбати, щоб було, що дивитися, тут вже залежно від ситуації, якщо вам ласки не вистачає – то драму або мелодрамму, а якщо відчуваєте стрес те комедії або жахи. При цьому підбирайте таку кількість їжі, щоб можна було її жувати кілька годин із перервою на поцілунки. Якщо припускаєте розвиток вечора в бік ліжку відразу ж після фільму – то враховуйте ще трохи їжі «про запас», можливості готувати в цей день вже не буде.

Особливо гарний такий спосіб за умови частих сварок і завантаженого графіка. Це дуже гідний привід спокійно відпочити і душею, і тілом.