Зимове взуття — важливий правильний вибір

Холодний сезон рідко приносить радість, саме тому так необхідне хороше зимове взуття, яка порадує вас в холоди і морози. Якщо ви вибрали якісне взуття, ваші ноги надійно будуть захищені від морозів. А жіноча зимове взуття потребує особливої уваги і правильного вибору.

Modnie-sapogi-osen-zima-2016-2017Який матеріал взуття краще вибрати? Якщо ви бажаєте придбати зимове взуття не на один сезон, не потрібно економити при його покупці. Тому при виборі між натуральною шкірою і шкірзамінником перевагу краще віддати шкіряним виробам. Адже шкіра більш гігієнічна, зносостійка і краще зберігає тепло.

Визначити натуральність матеріалу за характерним запахом зараз складно, бо виробники навчилися відмінно імітувати його за допомогою спеціальних ароматів.

Як же зробити правильний вибір? Спробуйте потримати руку на поверхні взуття. Шкіра буде теплішою на дотик за шкірзамінник. Коли її довго тримаєш в руках, вона нагрівається. Якщо злегка потягнути матеріал, неприродна шкіра почне пружинити як гума. Крім того, необхідно оглянути місця відкритих зрізів. На відміну від шкіозамінника, шкіра має ворсисту, а не текстильну структуру. Якщо ви потягнете за край зрізу, і ниточка відокремиться, перед вами взуття зі штучного матеріалу.

При виборі теплого взуття обмацайте його зсередини. Ви не повинні виявити ніяких горбиків або нерівностей, які можуть натерти ногу і принести дискомфорт. Устілки і внутрішнє оздоблення повинні бути тільки з натурального хутра, інакше взимку будуть мерзнути ноги. Розведіть пальцями хутро. Натуральне буде тільки на шкірі, а штучне — на тканинній підкладці. Якщо хутро якісне, то воно густе та щільне. Спробуйте натиснути на нього рукою, воно відразу випрямиться. Устілка повністю повинна бути з хутра, від носка до п’яти. Вона пришивається до внутрішньої частини підошви або надійно приклеюється.

Зимове взуття може бути на платформі або на підборах. Важливо, щоб товщина підошви не була менше 1 см. Тонка підошва швидко зітреться при ходьбі, саме тому на неї необхідно відразу поставити «профілактику».