Зимова прогулянка з новонародженим: що потрібно знати мамі

Збираючись зі своїм малюком на вулицю в морози, мамі потрібно підібрати якісний одяг для дітей, а також перевірити погоду за вікном: температуру, вологість повітря та інше.

Читайте в нашому матеріалі про те, що потрібно врахувати, готуючись до зимової прогулянки зі своїм карапузом.

Зимова прогулянка з новонародженим

Коли можна починати гуляти з новонародженим зимою

Для того, щоб ваша малеча росла здоровою, їй обов’язково потрібно регулярно бути на багатому киснем свіжому повітрі.

Проте до таких прогулянок треба ставитися максимально уважно, щоб не перегріти або, навпаки, не переохолодити свою дитину.

Розповідаємо, що потрібно врахувати люблячим батькам, які хочуть, щоб той час, що ви проводитимете на зимовому повітрі, приносив виключно користь:

  • Перша прогулянка взимку повинна бути не раніше, ніж через 2 тижні після пологів. Річ у тому, що у цей час у малюка дуже слабкий імунітет, — він знаходиться у стадії формування. Тому наша задача — не нашкодити маленькому янголятку різкою зміною погодних умов (з домівки — на вулицю).
  • Оптимальна температура для першого походу на вулицю взимку — не менше -5 ° . Коли малюк трохи підросте, ви зможете виходити на двір навіть при температурі -10 ° С.
  • Ще один важливий момент — це вологість повітря. Перенесіть відпочинок на вулиці на інший час, якщо вологість за вікном становить понад 80%.

Скільки часу гуляти та які речі одягати на малюка взимку

Для того, щоб ваше сонечко відчувало себе затишно за будь-якої погоди, приділіть особливу увагу якості одягу для дітей та тому, скільки часу проводити на вулиці:

  • Тривалість прогулянки у перші три місяці життя немовляти:
  • при температурі нижче -5 °С — не більше 15 хвилин.
  • при температурі нижче -15°С від такого відпочинку краще відмовитися.
  • Перед прогулянкою потрібно завчасно погодувати дитину, змінити підгузок, одягнути спершу себе і тільки потім — свою крихітку. Якщо ви спочатку зберете малюка, він може спітніти, а цього взимку особливо важливо уникати.
  • Приділіть увагу якості речей, в які ви одягаєте свою малечу. Ми рекомендуємо вам придбати для свого янголятка гардероб, виготовлений виключно з комсомольського трикотажу. Це натуральний гіпоалергенний матеріал, який не викликає подразнень або почервоніння на шкірі та підтримує правильний теплообмін, що вкрай важливо для немовлят.

Саме з цієї тканиною працює популярний український виробник одягу для дітей — ТМ Вікторія Стиль. В асортименті цієї трикотажної фабрики ви знайдете безліч практичних, теплих, сучасних та якісних речей для зимової прогулянки з новонародженим.

В одязі Вікторія Стиль ваш малюк буде відмінно тільки вашу турботу та тепло, навіть якщо на вулиці буде мороз!