Жувальна гумка і дієти

Багато жінок, коли починають сідати на дієту, падають в пастку і починають жувати гумку, коли відчувають голод. Але потрібно чітко розуміти, що ефект буде протилежним, що доведено, до речі, і фахівцями.

c96028e363970e577055b6c9bbd10b7bЩо відбувається насправді, коли ви жуєте гумку? Жування стимулює вироблення слини і мозок виділяє ферменти в ротову порожнину, щоб почати процес травлення.

Шлунок і підшлункова залоза виробляє все більше і більше травних ферментів, з почуттям, що все ваше тіло буде отримувати їжу. Але також, як і шлунок не отримує нічого!

Жувальний процес постійно тримає організм в стан бойової готовності, який може з часом призвести до гормонального дисбалансу. А шлункова кислота рівень, якої росте в шлунку, тільки збільшує почуття голоду.

Пам’ятайте: жувальна гумка є надзвичайно шкідливою при проковтуванні! Якщо ви страждаєте від виразки, гастриту та інших проблем зі шлунком, краще від неї відмовитися.

У центрі Монель у Філадельфії провели дослідження, в якому робиться висновок, що жувальна гумка, споживана в надлишку, може вичерпати травні ферменти організму. Що означає, коли дійсно є що переварити, в нашому тілі не знайдуться необхідні каталізатори.