Жовтий колір в одязі та аксесуарах

Як виглядати стильно? Звичайно, ви вже почали розбирати одяг у своїй шафі. Сьогодні ми хочемо розглянути найсміливіший колір — жовтий.

1991_maxЛюди завжди виділялися з натовпу за допомогою різних методів. Виділення з натовпу закладено в людській природі. Аналогічно можна сказати і про одяг.

Жовтий є домінуючим з усіх інших кольорів. Передбачається, що дівчина в одязі жовтого кольору, безумовно, стане центром загальної уваги, навіть на відстані. Тому, якщо вам не подобається виділятися з натовпу, не вибирайте жовтий колір, навіть у невеликих кількостях. Характерною особливістю цього кольору є те, що навіть аксесуари і незначні елементи одягу привертають погляди.

Якщо ваш гардероб наповнений оригінальним і сміливим одягом, то ви по достоїнству оцінили той факт, що іноді варто звертати увагу на жовтий колір. Однак, цей колір підходить не для всіх. Його важко правильно підібрати і комбінувати з іншими відтінками.

Яким людям варто носити блузки, светри або куртки цього кольору? Перш за все, зі смаглявою шкірою обличчя. Жовтий вимагає засмаги. Якщо на вашому обличчі часто видно втому і блідість — відмовтеся від покупки. Немає ніякого сенсу спокушатися і сподіватися, що природне світло краще, ніж штучне. Хороша новина, однак, полягає в тому факті, що жінки з будь-якою фігурою можуть дозволити собі носити жовтий колір. Важливо тільки, як одяг буде підібраний і скомбінований.

Ось кілька порад:

• Жінки з фігурою пісочний годинник повинні носити жовтий колір, рівномірно розподілений по всьому силуету, так званий, загальний вигляд.

• Жінки з фігурою трикутник повинні носити жовтий тільки у верхній частині — блузки, сорочки, куртки, светри. Це дозволить відвернути увагу від широких стегон.

• Жінки з фігурою прямокутник виглядають краще з додаванням модних жовтих візерунків. Також це може бути жовтий ремінь на талії або одяг більш темних відтінків жовтого кольору.

• Жінки з так званою фігурою у формі кола повинні вибирати одяг, тільки частково заповнений жовтим кольором, наприклад, низ сукні або виріз. Вони повинні звернути увагу на аксесуари і доповнення жовтого кольору — підвіски, ручні сумки, шарфи.

• Жінки з фігурою перевернутий трикутник повинні носити жовтий колір в нижній частині — спідниці, брюки. Це усуває відчуття занадто масивних плечей і бюста. Зверніть увагу на жовту сумку, яку можна носити в руках, і цікаве взуття аналогічного відтінку.