Жіночий одяг: як правильно вибрати фасон?

Як відомо, одяг є відмінним способом підкреслити головні переваги фігури, а також приховати від очей деякі недоліки. Більше того, якщо правильно визначити особливості своєї фігури, можна навіть деякі недоліки перетворити в переваги. Наприклад, якщо жінка хоче мати більш довгу шию, їй рекомендується вибирати одяг з V-подібним вирізом.

2(1)Якщо ж шия є надто довгою і худою, краще віддати перевагу різним варіантам одягу з вирізом закругленої форми. Для візуального розширення плечей можна використовувати сукні, блузи та інший одяг з рукавами-ліхтариками. Не варто купувати жіночий одяг з облягаючим верхом, оскільки він візуально звужує лінію плечей. Потрібно, щоб лінія грудей була врівноважена якимись декоративними елементами, наприклад, коміром, воланом або рюшами. Крім цього, можна вибрати одяг із заниженою талією. Якщо ж плечі, навпаки, є занадто широкими, вирішити проблему можна за допомогою спідниці-тюльпана. Якщо вас цікавить стильний  жіночий одяг, то придбати його ви можете в інтернет-магазині alexshop за прийнятною ціною.

Так можна буде зробити фігуру більш пропорційною. Колір одягу теж має значення. Якщо потрібно візуально зменшити лінію плечей, то краще віддавати перевагу класичному поєднанню кольорів — чорний верх і світлий низ. Якщо талія є короткуватою, і вкорочує весь образ, то можна використовувати жіночий одяг з вертикальним принтом, наприклад, у вертикальну смужку. Також хорошим варіантом може стати піджак з подовженими лацканами. Можна також застосовувати светри, оформлені комірами-поло, костюми темного кольору, а також спідниці та штани із заниженою талією.

Для того, щоб візуально збільшити розмір грудей, найкраще віддати перевагу одягу, який буде обтягувати в області грудей, і  мати глибокий виріз. У цьому випадку варто відмовитися від моделей, в яких область грудей прикрашена збірками, воланами або драпіровкою. Якщо ж потрібно, навпаки, візуально зменшити надто великі груди, краще віддати перевагу одягу з великим малюнком і накладними кишенями. Для того, щоб замаскувати виступаючий животик, краще відмовитися від приталених блуз і суконь. Не рекомендується також одяг з великими комірами. У цьому випадку більше підійдуть багатошарові предмети одягу прямого фасону, такі як блузи із запахом, трохи подовжені піджаки.