Жіночий одяг – як джерело енергії

Внутрішній світ жінки настільки багатий і різноманітний, що століттями поети і художники, які оспівують жінок досі не можуть прийти до єдиної думки про ідеал жінки. Кожна жінка унікальна і неповторна, вона має силу духу, невичерпну енергію, а також шарм і чарівність.

69
Як не дивно, жіноча енергетика, яка наповнює світ любов’ю, співчуттям, великодушністю і терпимістю, багато в чому залежить від способу життя жінки і від того, як вона одягається. У наш час все частіше можна побачити дівчат у джинсах або шортах, які мало чим виділяються серед чоловіків, в той час як правильно підібраний одяг несе певний сакральний сенс для кожної представниці прекрасної статі. Вбираючись в спідницю або сукню, вона починає акумулювати жіночу енергію, що надходить від Землі. Ця енергія наповнює любов’ю, милосердям, ніжністю та іншими притаманними жінкам якостями.

Зверніть увагу, що на сайті https://olis-style.com.ua/ ви можете замовити якісний та стильний жіночий одяг просто зараз!

У літній час, коли настає сезон цвітіння і пахощів, відкривається особливий світ єднання з прекрасним. Сама природа пропонує нам одягтися в літні сукні та сарафани, гармонуючи з ніжністю і красою довкілля. Спідниця в жіночому одязі являє собою конус, який розширюється донизу і тим самим допомагає увібрати в себе енергію та силу Землі, її родючість і матеріальні блага. Крім певного енергетичного підживлення, літній одяг у вигляді сукні або сарафана здатний забезпечити вам комфорт під час спеки.
Вибираючи вільний крій і якісні натуральні матеріали у вигляді бавовни або льону, ви забезпечуєте собі зручність і легкість пересування, а також допомагаєте своєму організму уникнути перегріву.
Навіть повсякденні сукні здатні притягувати погляди чоловіків, збуджувати в них бажання стати лицарем і доглядати за вами, бути поруч, хоча вони і не відрізняються вишуканістю і абсолютно не нагадують бальні сукні. Бо жіноча енергія, яку жінка віддає чоловікові, здатна зробити його більш спокійним, творчим, врівноваженим і направляє його чоловічу енергію на творчу працю.
І найголовніше – коли жінка одягає гарну сукню, що підкреслює всі переваги фігури, вона відчуває себе більш впевнено, комфортно і затишно. Вона подобається собі, а значить, подобається і оточуючим. Необхідно любити та оберігати себе. Не дозволяйте повсякденному життю вичерпати ваше джерело енергії, придушити жіноче начало і тим самим знизити вашу самооцінку.