Жіночий клатч — маленький, але дуже важливий аксесуар в стильному образі

«Диявол ховається в деталях» — улюблений вираз багатьох французьких дизайнерів. І вони мають рацію, треба сказати. Саме деталі красномовно повідомляють людям про ваші смаки і відчуття стилю. Можна одягнутися просто, але, як то кажуть, «зі смаком», завдяки уважному ставленню до деталей.

1498997254_bags-2017-2018-19Аксесуари — ті самі деталі вашого стильного образу. Головним жіночим аксесуаром є сумочка. Велика — для повсякденного використання, сувора середніх розмірів — для роботи, а клатч — для всіх випадків життя. Мініатюрна витягнута сумочка стане вашою вірною супутницею, якщо ви вирішили піти на прогулянку, в кафе, в театр, на світський вечір, на корпоратив і навіть в поїздці, де вона буде надійно зберігати гроші і документи — словом, універсальний аксесуар, який має бути в гардеробі кожної жінки.

Клатчі на будь-який смак і гаманець ви можете придбати на сайті https://solier.com.ua/zhenskie-sumki/klatch/ вже зараз. Сьогодні клатчі представлені у величезному різноманітті. Вони відрізняються розмірами, формою, кольором, дизайнерськими рішеннями і використовуваними декоративними елементами. Виконані в різних стилях, вони можуть використовуватися жінкою для будь-якого випадку.

Жіночий клатч через плече є претендентом на звання самого популярного жіночого аксесуара. Маленький, але дуже функціональний і практичний, він, незалежно від свого стилю, може використовуватися жінками завжди і всюди. Особливо актуальні клатчі через плече для молодих мам, ділових леді та інших жінок, яким важливо, щоб руки були завжди вільні, а потрібні речі — завжди поруч.

Вечірній клатч — окремий різновид жіночих аксесуарів. Його відрізняють невеликі розміри, красиве і розкішне, але стримане оформлення. Як правило, для виготовлення вечірніх клатчей використовуються такі ніжні і оригінальні тканини, як шовк, оксамит або мереживо. Такі аксесуари послужать чудовим акомпанементом до вечірньої сукні. При цьому, вибравши класичний колір, наприклад, чорний, ви можете не переживати про те, щоб поєднувати клатч з іншими аксесуарами або взуттям.