Жіночі татуювання

Дуже важко сказати, коли людина вперше зробила малюнок на своєму тілі. Не так давно татуювання було окрасою тільки чоловічого тіла. Зараз же все навпаки, майстри тату стверджують, що в більшості випадків клієнтами їхніх салонів стають жінки.

modnye_tatu_dlya_devushek_2016_5Цікаво те, що в основному втрачають свідомість під час процедури чоловіки, а жінки стійко переносять біль. До того ж деякі фахівці вважають, що жінка протягом сеансу тримається більш спокійно і впевнено.

Раніше татуювання на жіночому тілі, приводили в шок, а зараз цим нікого не здивуєш. Зважившись на тату, жінка прагне виглядати сексуально. Так само татуювання може грамотно приховати шрами. Найчастіше жіночі тату невеликих розмірів, але дуже оригінальні. Це може бути, що завгодно, від імітації прикрас до маленьких тварин. Жінки більше схильні вірити, що з нанесенням кожного малюнка на тіло вони впливають на свою долю.

Звичайно, не варто забувати і про такий фактор, як цена татуировки. Зазвичай якісні тату коштують досить дорого, проте за це варто заплатити, адже ви наносите тату на все життя!

Жіночі та чоловічі татуювання, як правило, не особливо відрізняються. Відрізняються тільки розміри і кольори. Жінки віддають зазвичай свою перевагу нехитрим узорам, рослинному і тваринному світу. Сексуальними вважаються представники сімейства котячих. Дуже популярними стають різні орнаменти, у вигляді браслетів і кольє. Дівчата все рідше стали набивати собі змій, скорпіонів і ящірок. Як тату добре буде виглядати який-небудь стильний браслет або інша прикраса.

Зазвичай жінки набивають тату на стегнах, грудях, животі і сідниці. У місцях доступних поглядам оточуючих, майстри не радять робити тату. Молоденькі дівчата не замислюються, що набити і інтуїтивно вибирають малюнок, який сподобався. Дівчата постарше намагаються доповнити, урізноманітнити свій образ татуюванням, тому їхні ескізи часто ексклюзивні. Пам’ятайте, що мода змінюється, а татуювання вічне.