Жіночі сумочки на всі випадки життя

Жіноча сумка — це не тільки зручний аксесуар, а ще й спосіб створити особистий стиль, підкреслити власний статус і індивідуальність. Жодна жінка не може жити без сумочки.

modnaya-sumka-2017-tsvetaА тепер ми поговоримо про те, які сумки потрібні для відпочинку, роботи, світських заходів та інших місць.

Сумка для походів на роботу повинна бути якомога практичнішою. Справа в тому, що в ній ви будете носити не тільки косметику і речі першої необхідності, а й обіди, документи, книги, щоденники, в загальному все залежить від конкретної професії. Ділова сумка не повинна бути занадто яскравою, не повинна кидатися в очі. Чорний, сірий, або ж коричневий колір будуть тут найбільш доречні.

Якщо сумка купується для носіння кожен день, тобто на прогулянки і шопінг, то вибирайте моделі середнього розміру з великою кількістю внутрішніх відділень.

Вибір сумки для світського заходу можна порівнювати з вибором дорогоцінних прикрас. Найоптимальнішим варіантом в такій ситуації буде невеликий клатч. У ньому без проблем поміститися маленька косметичка з усім найнеобхіднішим і мобільний телефон. Погодьтеся, трохи, але на вечірках, прийомах і подібних заходах вам більше нічого і не знадобитися. Клатч повинен підкреслювати образ, привертати увагу.

Сумка для покупок не обов’язково повинна бути дорогою і красивою. Тут головне місткість. Ручки повинні бути міцними, так як не можна виключати той факт, що вийшовши з магазину загальна вага покупок буде немаленькою.

Пляжна сумка — це аксесуар, без якого не можна уявити відпочинку. Тут міцність і ціна не грають ролі, головне — оригінальність і яскравість, вітаються сонячні і морські мотиви. На пляжі вони будуть як ніколи до речі. Бажано щоб пляжна сумка була водонепроникною. Радимо підбирати такий аксесуар під колір парео або купальника.

Що стосується матеріалу, то найпопулярніші — це льон, атлас, текстиль, шкірзамінник і шкіра. Сумки різного призначення виготовляються з різних матеріалів.