Жіночі сумочки: головні тренди 2019 року

Всі дівчата люблять сумочки і вважають їх незамінними атрибутами. Сьогодні вони використовуються не тільки за призначенням, але ще і служать в якості додаткових аксесуарів. За допомогою правильно підібраної сумочки можна зробити цікаві акценти і доповнити свій образ. Однак, перевагу варто віддавати тільки трендовим моделям, адже в іншому випадку оточуючі люди можуть подумати, що у вас просто немає смаку.

samye-modnye-sumki-18Так, розібратися у всіх модних течіях самостійно зовсім не так просто, але дана стаття вам обов’язково допоможе. Тут ми розповімо про найголовніші тренди 2018 року, і ви зможете без проблем зробити правильний вибір. Отже, по-перше, варто звернути свою увагу на сумки-валізи. З’явилися на подіумах вони зовсім недавно, але вже багато жінок встигли оцінити їх по достоїнству і більшості такі моделі припали до смаку. Якщо говорити про переваги подібних моделей, то в першу чергу варто зауважити, що вони дуже місткі.

Крім необхідного набору ви можете покласти туди багато всього, наприклад, документи. Крім того, сумки-валізи є універсальними. Вони підходять не тільки до ділового, але ще і до повсякденного стилю. Ще один тренд, це сумочки, які повторюють принт на одязі. Звичайно, для повсякденного носіння такі моделі не підходять, але для особливих випадків, це дуже навіть хороше рішення. Як мінімум, вони заслуговують на вашу увагу.

Звичайно, в даній статті ми просто зобов’язані розповісти вам і про подвійні сумочки. Подібних моделей дуже і дуже багато. Вони були випущені практично всіма відомими будинками мод. Їх головна особливість полягає в тому, що до «основної» сумки прикріплена ще одна, яка за розмірами поступається їй. За задумом дизайнерів маленька сумочка служить для зберігання смартфона або ключів, а в більшу потрібно класти вже все інше. Даний тренд є неоднозначним, але цілком імовірно, що ви підшукаєте модель, яка буде вам до душі. І останнє, це звичайно ж мініатюрні сумочки через плече, які цілком ймовірно незабаром стануть безсмертною класикою.