Жіночі сумки та клатчі: в чому відмінності?

Існує не так багато речей, без яких дійсно не могли б обійтися сучасні жінки. Втім, сумочки входять в число подібних речей. Найчастіше жінки асоціюють сумочки зі своєрідним переносним будинком, де знаходиться все необхідне, що може стати в нагоді протягом дня. Крім усього іншого, сумочку можна вважати чудовим доповненням до багатьох стилів і образів. За допомогою сумочки жінка може демонструвати оточуючим свій настрій і погляди на життя. 

1357325093_klatch-zhenskij-kremovyj (1)Зазвичай доводиться вибирати між двома варіантами сумок — великими моделями, що можуть вмістити в себе досить багато різних речей, а також мініатюрними клатчами, які прийнято брати з собою на різні світські заходи. Втім, в клатч поміщається мінімум речей, тому їх можна вважати лише доповненням до стилю і можливістю мати при собі лише найнеобхідніше. Причому речі, які ви можете взяти з собою повинні бути теж мініатюрними, щоб поміститися всередині нього.

Незалежно від виду, всі сумки можна розділити на вечірні та повсякденні, а також спеціальні сумочки для шопінгу. Втім, будь-який з названих видів сумок передбачає досить великий або ж середній розмір. Тільки клатчі є виключно вечірнім видом сумочок. З’явилися вони завдяки Коко Шанель. Одного разу їй просто набридло постійно носити з собою місткі і досить важкі сумки, так як після тривалого їх носіння у неї боліли руки. Тому вона вирішила зробити сумочку маленькою і зручною, щоб сучасні жінки могли тримати під рукою все необхідне, не стикаючись з втомою. Так з’явилася маленька, красива і досить оригінальна сумочка-клатч, що і сьогодні вважається однією з головних прикрас жіночого образу. У порівнянні зі звичайними сумками, жіночий клатч є досить вибагливим у використанні.

Справа в тому, що його маленький розмір не дозволяє взяти з собою велику кількість речей. Хоча сьогодні можна знайти навіть клатчі великого розміру, покласти в них велику кількість речей все одно не виходить, тому що носити клатч буде просто незручно. Важливо знати й інші правила використання подібних мініатюрних сумочок. По-перше, клатчі ні в яких випадках не поєднувані зі спортивним стилем. Який би варіант спортивного образу не вибрали, клатч стане не найвдалішим варіантом сумочки, так як виконаний для вечірніх та урочистих заходів. По-друге, використовуючи клатч, не потрібно перевантажувати свій образ великою кількістю дрібних деталей.

Сам по собі клатч виконаний як головний акцент образу. Тому саме на ньому має акцентуватися увага у вашому образі. Сьогодні існують найрізноманітніші моделі подібних сумочок, які можна носити в руці, на ланцюжку, ремінці і навіть браслеті. Спробуйте різні варіанти, щоб мати можливість знайти ідеальне доповнення до різних образів. Важливо також розуміти, що клатч в будь-якому випадку буде виглядати яскраво, тому вечірнє вбрання має не сильно привертати до себе увагу. Інакше ви ризикуєте виглядати як клоун або папуга.