Жіночі стрижки для овального типу обличчя

Для овального обличчя найпростіше підібрати стрижку, адже саме ця форма вважається ідеальною. Овальне обличчя пропорційне по всіх параметрах, так що обмеження на вибір стрижки практично відсутні.

1Будь-які жіночі стрижки для овального типу обличчя відмінно виглядають, так що займаючись пошуком зачіски, варто орієнтуватися на тенденції моди і власні уподобання. Крім того, слід враховувати структуру волосся і особливості зовнішності.

Стрижки на коротке волосся

Як вже було сказано вище, до овальної форми обличчя йдуть будь-які стрижки, навіть на короткому волоссі. Це може бути каскадний або багатошарова стрижка, а також пряма, з чіткими кордонами. Остання буде виглядати особливо гарно і природно. Коротка стрижка відмінно підходить для того, щоб підкреслити точені вилиці. Асиметричний чубчик привертає увагу до очей і брів, надаючи їм виразності. Коротко стригти волосся каскадом рекомендується власницям не надто густого волосся, оскільки це дозволить створити більш об’ємну і пишну зачіску.

Якщо ви цінуєте вишуканість і елегантність, зупинити свій вибір можете на варіанті «гарсон». Перераховуючи жіночі стрижки для обличчя овальної форми, не можна не згадати класичне каре. Воно чудово виглядає з прямим рівним чубчиком. Цікавий варіант — стрижка боб з асиметричним чубчиком.

Стрижки на волосся середньої довжини

Саме середню довжину волосся має чимало жінок, оскільки такий варіант універсальний. Ви можете носити ніжні локони або створювати строгі ділові зачіски. Відмінною новиною є те, що для овального типу обличчя добре підійдуть і м’які хвилі і крупні локони. Якщо ви володарка витончених рис обличчя, можна зібрати волосся в гладкий кінський хвіст або в пучок. Що стосується практичних зачісок, не можна не згадати начісування і зібране ззаду волосся.

Любительки креативних і оригінальних образів можуть спробувати носити асиметричну зачіску будь-якого типу. Високу популярність останнім часом набули зачіски з довгими пасмами і однією виголеною скронею. Якщо відчуваєте себе досить впевнено для радикальних експериментів, можна спробувати стрижку горщик — вона також добре поєднується з обличчям овальної форми.

 

Стрижки на довге волосся

 

Варіанти для довгого волосся можуть бути різними, в тому числі і тими, що вже перераховані вище. Драбинка, каскад, рівна довжина — все це може вибрати володарка обличчя овальної форми.