Жіночі штани: види, переваги, особливості

Багато дівчат вважають, що найкраща спідниця — це штани. І така думка склалася не спроста. Жіночі штани можна по праву називати універсальною річчю. Вони зручні, стильні, можуть підкреслювати сексуальність, а можуть і навпаки, виглядати дуже скромно. Здебільшого все залежить від моделі. Головне, що правильно підібрані штани допомагають досягти завершення того чи іншого образу. Однак, мода дуже швидко змінюється, і завжди є свої тренди. Але, багато моделей вже стали класичними, а значить застаріти вони просто не можуть. У даній статті ми поговоримо про жіночі штани і розповімо вам їх особливості.

1506595606_pants-2017-2018-2Класичні штани завжди прямі, вільного крою, по істині універсальна річ. Вони одночасно дуже солідні і трохи сексуальні. Такі штани з легкістю підкреслять ваші стрункі ніжки, красиву талію і взагалі, фігуру в цілому. У них можна ходити на роботу в офіс, а можна і пройтися по бутіках, прийти на важливий захід або на відпочинок. Такі штани просто зобов’язані бути в гардеробі кожної сучасної дівчини.

Штани в стилі мілітарі. Дані штани вже протягом півстоліття є дуже суперечливими. Одні кажуть, що такий стиль чудово підходить, інші навпаки, стверджують, що їм немає місці в жіночому гардеробі. Але насправді вони просто підходять одним дівчатам, а іншим зовсім ні. Наприклад зараз стали дуже популярні різні камуфляжні візерунки. Справжні модниці вже прикупили собі такі штани, носять з радістю, виглядають вони просто чудово. Крім того, моделей таких штанів неймовірна кількість. Вони дозволяють зробити ваш образ зухвалим, сексуальним і незвичайним.

Завужені штани з’явилися не так давно, а точніше пів століття тому. Зараз є дуже багато моделей. Але на жаль, такі штани добре виглядають далеко не на всіх, а виключно на дівчатах з хорошою фігурою. Для того, щоб підкреслити свої стрункі ніжки вибирайте однотонні штани, без малюнків або візерунків. Вони завжди будуть виглядати дуже сексуально. До того ж завужені штани легко комбінувати з різним одягом різних стилів.