Жіночі помилки у відносинах

Всі жінки мають різний характер і різну поведінку, але в стосунках з чоловіками вони допускають одні і ті ж помилки. Слабка стать такі помилки найчастіше не помічає і тим самим ще сильніше відштовхує чоловіків. Давайте розглянемо одні з найпоширеніших жіночих помилок у відносинах.

obwenijЖінки дуже часто сприймають чоловіка як певний набір стереотипів, і зовсім не беруть до уваги особистість, як вона є. Приписуючи чоловікові певні якості, жінка не зможе сприймати характер і поведінку чоловіка в будь-яких проявах, в тому числі і негативних.

Не слід переробляти чоловіка — міняти його коло спілкування, хобі, захоплення і зовнішній вигляд. Він не зможе це все поміняти, поки сам не захоче, а ваше тиск тільки погіршить відносини.

Іноді жінки присвячують весь свій вільний час чоловікові. Жертвують відносинами з друзями і родичами, щоб догодити своєму чоловікові. Не слід часто жертвувати своїм особистим часом на догоду чоловікові, це може змусити його відчувати себе ніяково.

Не слід зображати ідеальну жінку, намагайтеся бути тим, ким ви не є. На перших порах відносин чоловік буде вас дуже цінувати, але потім, коли розкриється ваш істинний характер, чоловік серйозно у вас розчарується, і буде намагатися повернути вас «несправжню» або ж припинить ці відносини.