Жіночі панчохи: якими вони бувають і чим відрізняються?

Панчохи — це саме те, що може зробити навіть найпростішу дівчину неймовірно сексуальною. Звичайно, з’явилися панчохи далеко не вчора, і сучасні дизайнери розробили самі різні види. У даній статті ми розповімо вам, якими бувають панчохи і чим вони відрізняються.

$_57 (1)Отже, класичним варіантом прийнято вважати панчохи на поясі. Вони хороші тим, що не здавлюють ноги і взагалі є досить-таки зручними. Також існують і панчохи з силіконовими вставками. Їх перевага полягає в тому, що для фіксації не потрібно використовувати пояс, вони і без того добре триматися на ногах. Ще дуже популярними стали панчохи з бантиками.

Такі моделі створені спеціально для особливих випадків. Носити їх повсякденно, це далеко не найкраща ідея. Звичайно, не можна не згадати і про панчохи зі швом. З їх допомогою ви можете без проблем зробити свої ніжки більш стрункими і привабливими. Звичайно, на роботу в офіс такі панчохи не надіти, але для неформальних зустрічей вони підходять дуже навіть добре. Ще дуже популярними стали мереживні панчохи. Вишукане оформлення завжди додає жіночності і привабливості. Плюс до всього мереживних моделей дійсно багато. Кожна бажаюча жінка може підібрати для себе саме те, що потрібно. В цілому, те ж саме можна сказати і про мереживні моделі. Якщо ви любите все вишукане, то варто звернути свою увагу на шовкові панчохи. Вони є хорошою альтернативою нейлоновим і капроновим моделям. Також шовкові панчохи викликають приємні тактильні відчуття, що звичайно ж не може не радувати.