Жіночи недуги: про суглоби і про хребет

Досить часто жінки скаржаться на те, що болі в суглобах і в хребті не дають вести активний спосіб життя. Навіть під час сну ломота в кістках іноді доходить до того, що доводиться приймати ліки і чекати, коли ж, нарешті, біль вщухне, щоб поспати ще пару годин. Особливо мучить область коліна тих, хто ще не придбав ортопедичний матрац або любить поніжитися на перині.

bol-v-kolene-chto-delat-1Чоловіків же часто мучить протрузія хребта лікування якої варто проводити під наглядом фахівця. Область шиї — проблемна область для водіїв, вантажників і тих, хто займається фізичною працею. У жінок же все простіше — проблема в тому, що вихихає сполучна тканина. Зазвичай ломота в суглобах починається після сорока років, але і є випадки, коли і двадцятирічні дівчата скаржаться на нестерпну біль в плечових суглобах.

Між іншим, на сайті dolobene.ru ви можете ознайомитися з інформацією про долобене гель, який в багатьох випадках може вам знадобитися.

Виявляється, больовий синдром викликає порушення обміну речовин в організмі пацієнта. На жаль, але вікового обмеження по ньому немає, так що варто уважно стежити за тим, що ви їсте, як часто і чи здорова це їжа.

Сполучна тканина на хімічному рівні — це пов’язані між собою білки і вуглеводи, для даного випадку глікопротеїни з водою. Брак останньої — форс-мажор для організму. Організм жінки ще той хитрун: в першу чергу він живить водою клітини головного мозку, потім життєво важливі органи, залишаючи наостанок те, без чого організм і так зможе існувати — це хрящі, зв’язки і сухожилля. У них немає кровоносних судин, але є особлива мастило, за допомогою якого наші кісточки дозволяють жінці згинати лікті і коліна, переставляти ноги і так далі.

Саме висихання цієї «мастильної» рідини часто призводить до того, що розвивається артрит і артроз колінного суглоба. Клацання в області колін — перша ознака висихання хрящової «мастильної» рідини.

Самостійно ви не зможете відновити процес регенерації рідини, але за допомогою лікарів відповідної спеціальності є реальна можливість поправити здоров’я настільки, щоб перестати відчувати себе інвалідом, замкненим в чотирьох стінах.

Якщо болять суглоби і хребет, то пора повертати їх до попереднього стану. І не важливо, скільки вам років: відчувати себе молодою можна і в сімдесят, було б бажання жити і вірити у свої сили.