Жіночі краватки і метелики — сучасна данина моді

У світі, де жінки не поступаються чоловікам і постійно борються за рівноправність немає нічого дивного, що такий чоловічий аксесуар, як краватка плавно перекочував в жіночий гардероб. Причому краватки і метелики, дуже доречно і чудово виглядають в комплекті з різними видами жіночого одягу. Вони ідеальні для робочого образу і навіть будуть лаконічною прикрасою для більш вишуканого вбрання.

3-2Метелики і краватки в якості жіночого аксесуара досить сильно можуть відрізнятися один від одного. Жінки завжди прагнуть додавати якісь особливості, родзинки до суворого і непорушного чоловічого стилю. Аксесуар може істотно відрізнятися не тільки по своїй довжині або ширині, але навіть і за методом фіксації. Так що настав час розібратися з усіма сьогодні існуючими різновидами жіночих краваток і метеликів

Найпоширеніший варіант — класична краватка. Її строгість, особлива данина модним тенденціям і прекрасна основа для створення повсякденних образів роблять таку краватку самою затребуваною.

Краватка Аскот. Такий аксесуар був популярним в XIX столітті, його основна особливість — це завжди тонка тканина, акуратний зовнішній вигляд і можливо заколені шпилькою завороти. Цей прекрасний, помітний і дуже ніжний елемент буде чудовою прикрасою вечірніх нарядів.

Жіночий метелик найбільш улюблений аксесуар у жінок. Його можна комбінувати абсолютно з будь-якими речами: штани, спідниця, строгі ділові костюми. Романтичні образи стануть ще більш цікавими, якщо їх прикрасить елегантнийметелик.

Є така цікава модель — краватка стрічка. Такий собі різновид краватки з відсутністю стандартів по довжині і ширині вироба. Тут важливо як він буде зав’язаний і прикрашений. Допускаються стрази, брошки і навіть мереживні деталі. Така краватка сподобається всім, хто любить підкреслювати свою індивідуальність.

І остання модель, про яку неодмінно потрібно поговорити — краватка боло. Стильний і сміливий аксесуар, виконаний зі шкіри і з виглядом декоративного шнурка. Кріпиться така унікальна деталь затискачем.