Жіночі колготки: якими вони бувають і чим відрізняються?

Переоцінити важливість наявності колготок в жіночому гардеробі дуже і дуже важко. Це обумовлено тим, що жіночі колготки річ універсальна і навіть можна сказати необхідна. Сучасні виробники пропонують безліч найрізноманітніших видів жіночих колготок. Часом розібратися в них і зрозуміти, чим вони відрізняються один від одного досить складно, але тим не менш реально. Цим ми і займемося в даній статті. І так, найпоширенішими і затребуваними є класичні колготки.

1103394d73df9e18e724be63dfe92f27Виглядають вони строго, їх можна носити на роботу. Крім того, вони добре комбінуються з будь-яким іншим одягом, що також є плюсом. Класичні колготки можуть бути стандартними, а можуть бути і безшовними. Також є і колготки з низькою талією, але вони власне особливо нічим не відрізняються. Крім цього бувають моделі з шортиками, без них і з силіконовим поясом.

Окремо варто відзначити ще й класичні колготки з ажурними трусиками. Зі стандартних моделей вони найсексуальніші. Більш відвертими є панчохи, по суті, це один з різновидів колготок, просто вони покривають не всю ногу. Є моделі в сіточку, однак, як показала практика, підходять вони лише струнким дівчатам. В іншому випадку складки шкіри натягуються і випирають. Виглядає це не дуже привабливо. Також варто відзначити, що зараз багато моделей панчіх не вимагають носіння пояса, проте моделі з поясом все ще дуже актуальні по цілком зрозумілих причинах.

Для дівчат із зайвими кілограмами існують спеціальні колготки . За допомогою таких колготок можна легко і просто приховати деякі недоліки своєї фігури. Наприклад можна підтягнути животик, стегна і сідниці. Для того, щоб домогтися найкращого ефекту підбирати їх необхідно дуже ретельно враховуючи навіть такі деталі як візерунок і колір. Наприклад довгі вертикальні смужки зроблять вас трохи стрункішою. Крім усього описаного вище варто відзначити, що практично будь-які види жіночих колготок можуть бути прикрашені малюнками або візерунками. Так що якщо ви хочете виділитися, то краще за все звертати увагу саме на такі моделі.