Жіночі колготки: як вибирати виключно якісні моделі?

Сьогодні колготки носять практично всі дівчата за рідкісним винятком. Однак, дана річ не є дуже довговічною. Час від часу кожній з нас доводиться вирушати за покупками і купувати для себе нові колготки. Буває і так, що модель на перший погляд здається дуже якісною. Але, через навіть кілька днів вона може прийти в непридатність.

345344941_w640_h640_zhenskie-kolgotki-klassicheskieВиходить, що гроші викинуті на вітер, та й знову доводиться витрачати час на покупки. Щоб такого не сталося, потрібно дотримуватися тих порад, якими ми поділимося з вами в цій статті. Отже, по-перше, потрібно завжди остерігатися підробок. Не варто купувати колготки в неперевірених місцях та у сумнівних продавців. Набагато розумніше здійснювати придбання у спеціалізованих бутиках. По-друге, завжди звертайте увагу на виробника. Найкраще віддавати перевагу відомим фірмам, які існують далеко не перший рік.

Також необхідно ретельно перевіряти упаковку. Як правило, виробники роблять певні позначки і намагаються захистити свою продукцію від підробки. Після цього починайте огляд самих колготок. На всіх хороших моделях є спеціальні ущільнення в області п’яти і пальців. Завдяки їм термін служби колготок збільшується, причому в значній мірі. В цілому те ж саме можна сказати ще й про наявність ластовиці. Ще одним показником якості є шви. У хороших моделей вони максимально плоскі. Якщо ж шви круглі і об’ємні, то можете бути впевненими, що такі колготки доставлять вам жахливий дискомфорт.