Жіночі колготки: особливості

У гардеробі кожної жінки будь-якого віку в будь-якому випадку знайдуться ці предмети — колготки, панчохи, шкарпетки. Одним словом, прекрасні предмети, призначення яких не просто прикрити ніжну ділянку тіла, але зробити її якомога більш привабливою і помітною.

10687_webДавно пройшли вже ті часи, коли носили кричущі колготки. Зараз колготки повинні строго відповідати стилю жінки. Колір колготок не повинен виділятися із загального образу, а повинен доповнювати інші предмети туалету.

Популярними ще залишилися такі елементи, як імітація шнурків, підв’язок, панчіх, яскрава смужка. Колготки можна підібрати до будь-якого стилю, починаючи від екстремального мілітарі і, закінчуючи класикою. Якщо вам до душі більш класичні варіанти, то вам варто звернути свою увагу на димчасті, матові сірі варіанти.

Вартість таких колготок залежить від багатьох факторів. В першу чергу потрібно згадати упаковку. Іноді вона може обійтися в 15% вартості самих колготок. Хороший виробник робить упаковку якісної поліграфії. Для цього використовується хороший матеріал. На хорошій упаковці так само не буде розмитих букв і нечіткого тексту. Там повинно бути вказано все: номер партії, колір, матеріал, виробник, адреса. Колготки повинні бути складені спеціальним чином, а не згорнуті в трубочку. Це гарантує уникнення деформацій.

На кожній упаковці вказано розмір. У Європі використовуються позначення S, M, L, XL. Для того, щоб визначити реальний розмір можна скористатися таблицею, яка наведена на упаковці. Якщо ви сумніваєтеся, то візьміть розмір більший, навіть якщо ваше внутрішнє «Я» не погоджується з цим. Маленькі колготки досить швидко порвуться. Den — позначення щільності колготок. В елітних колготках використовується щільність 6-10 Den. Вони використовуються в образах для літніх вечірок. Але такі колготки дуже швидко псуються. Щільніші колготки — це 15-20 Den. Їх можна носити з діловим костюмом в теплу пору року. Для зими підбирають колготки 30-60 Den, ну а для дуже холодної зими — 70-200 Den.