Жіночі кофти: як підібрати фасон?

Широкий асортимент жіночого одягу, зокрема кофт не може не викликати захоплення сучасних модниць. Сьогодні в магазинах представлено величезних вибір різних варіантів. Оригінальний дизайн фасонів приводить у захват і надає можливість вибору кофт під будь-який стиль. З цієї причини кожна модниця зможе задовольнити свої бажання у виборі одягу.

139269711_w0_h0_cb031718_gЗараз жінки можуть часто зіткнутися з проблемою при виборі кофт, оскільки досить часто вони підбирають неправильні фасони. Є дівчата, які настільки звикли до своїх старих речей, що готові їх комбінувати з іншим одягом, при цьому не звертаючи увагу на те, що цілий образ виглядає негармонійно. Для того, щоб виглядати завжди привабливо і одягатися зі смаком, потрібно враховувати корисні поради.

Спочатку слід правильно підбирати колір і фасон. Кольори повинні гармонійно поєднуватися між собою, важливо, щоб фасон підходив по стилістиці до одягу. Кофти спортивного стилю слід поєднувати тільки із спортивним одягом, а класичний варіант кофт з іншими речами. Прийнятний варіант кофти може стати не завжди підходящим варіантом до певного типу фігури. З цієї причини при виборі одягу слід приймати до відома свої пропорції і підбирати той тип одягу, який підходить під певні параметри. Не варто купувати річ, тому що вона сподобалася на манекені.

Для дівчат зі стрункою фігурою відмінним варіантом стане довга кофта, декорована великими елементами. Для дам з пишними формами не потрібно вибирати подібний тип одягу, оскільки вона зробить їх фігуру об’ємною. Кофти, які мають комір, можуть приховати наявність подвійного підборіддя і маскувати масивні великі плечі. Для власниць найкрасивіших рук слід вибрати модель з укороченим рукавом. Для того, щоб підкреслити красиві груди, можна вибирати кофти, які мають V-подібний виріз. При цьому не потрібно занадто акцентувати увагу на цій частині тіла, оскільки це може виглядати вульгарно. Для худорлявих красунь ідеальним варіантом стане вибір довгої туніки. Цей різновид одягу може стати заміної сукні.

Важливо вибирати розмір з урахуванням власних пропорцій, але не варто вибирати одяг більший або менший за розміром, з тієї причини того, що вінпросто вам сподобався. Такий варіант не буде виглядати привабливо, а також підкреслить недоліки і, крім того, фігура може виглядати непропорційно.