Жіночі гаманці – невід’ємна частина унікального стилю

Різного роду аксесуари, тобто доповнення до одягу, – це ті самі декоративні елементи, які служать для підкреслення індивідуальних особливостей образу, грамотного його завершення. Багато з них бувають дуже функціональними.
bn-w-1-vin(1)_enlГаманці добре доповнюють образ і служать хорошою прикрасою. Тому при виборі варто звертати увагу на відповідність цього аксесуара загальному стилю жінки за кольором, формою і розміром. Не варто забувати, що гаманці служать для зберігання грошей і банківських карт, без яких у наш час не варто навіть виходити з дому.

До речі, на сайті Visconti Bags ви можете придбати красиві та якісні гаманці за вигідними цінами.

Мода сезону і жіночі гаманці

Мода нинішнього сезону – це нові тренди в світі функціональних аксесуарів. Абсолютно чітко простежуються, наприклад, нові тенденції у використанні колірної гами (вона стала ще більш вільною та різноманітною), форм і декоративної різноманітної обробки. Різноманіття варіантів таке, що будь-яка жінка може без особливих зусиль підібрати для себе якісний виріб в повній відповідності з її стилем. При цьому особливу увагу звертають на гармонійну відповідність гаманця з усіма елементами вбрання та іншими аксесуарами – з взуттям, головним убором і сумочкою. У підсумку все це повинно складати щось цілісне, гармонійне.

У моді сьогодні деяка суворість і в той же час різноманіття стилю, а модна в минулому році навмисна недбалість пішла в минуле.

Як правильно вибрати гаманець?

 

При виборі гаманця варто звернути увагу на кілька факторів:

 

  • матеріал, з якого виготовлений виріб;
  • дизайн;
  • мета використання – для повсякденного носіння, для ділових зустрічей або на званий вечір.

Вищим шиком вважаються вироби, виконані з шкіри крокодила. Але вони дуже дорогі, так що при нестачі коштів можна вибрати натуральну простішу шкіру. Є і більш бюджетні варіанти – еко-шкіра, дерматин, текстиль і навіть дешевий пластик. Такі вироби теж можна купляти і виглядати з ними стильно. Але тільки за умови, якщо вони прикрашені принтами, гравіюванням, вишивкою або інкрустацією.

Для повсякденних задач гаманець можна вибирати простіший – тут згодяться вироби простої прямокутної форми з класичним внутрішнім наповненням. Ділові аксесуари, як правило, мають скромне абарвлення, з мінімумом прикрас, але вони повинні бути виконані з дорогої благородної шкіри і обов’язково мати відділення для візиток і банківських карт. Вечірні варіанти найчастіше бувають прикрашеними і неймовірно стильними.