Жіночі гаманці: функції і види

Гаманці є обов’язковими аксесуарами всіх жінок. Це й не дивно, адже мова йде про невеликі предмети, які виконують кілька важливих функцій. Для виготовлення гаманців найчастіше використовують шкіру (натуральну або штучну) або тканину.

dompet-wanita-double-zipper-fashion-walletПерш за все слід зазначити утилітарну функцію будь-якого гаманця, який покликаний забезпечити збереження паперових грошових купюр, монет, а, крім того, і жінки, і чоловіки в гаманцях зберігають банківські картки, візитки, різні квитанції тощо.

Гаманці, у всякому разі жіночі, виконують ще одну важливу функцію — естетичну, являючи собою важливий аксесуар з точки зору доповнення та логічного завершення образу жінки.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині https://modnotak.com.ua/category/koshelki-zhenskie/ ви можете придбати якісні гаманці за найвигіднішими цінами просто зараз!

В даному контексті не можна згадати і ще про одну функцію гаманців — іміджеву. Справа в тому, що гаманець здатний підкреслювати статусність свого власника або власниці.

Далі ми більш детально поговоримо про види жіночих гаманців, що допоможе жінкам легше орієнтуватися в різноманітті цих необхідних аксесуарів.

Види жіночих гаманців:

 

  • Гаманці на блискавці люблять багато жінок, оскільки мова йде про практичні і зручні аксесуари, які закриваються на «змійку», що дозволяє їх швидко відкривати, діставати гроші і розплачуватися. Такі гаманці відрізняються наявністю двох-трьох відділень, де зберігають купюри; спеціальної кишеньки для зберігання монет; відділень, де зазвичай зберігають пластикові картки. У деяких моделях присутні дві блискавки. До речі, такі великі гаманці можна використовувати як клатчі.
  • Портмоне є досить великими гаманцями, що мають кілька відділень для зберігання не тільки купюр у всю їх величину, а й деяких документів. Таким гаманцях, як правило, віддають перевагу ділові жінки.
  • Гаманці з клапанами відкриваються як книжечки, при цьому їх верх попередньо відстібається і тільки потім піднімається. Такі гаманці відрізняються наявністю одного великого відділення з перегородками, а кишені для монеток в них може і не бути, а ось відділень, де слід зберігати пластикові картки, ви знайдете дужу багато.
  • Деякі дівчата нерідко віддають перевагу невеликим гаманцям в три складання і монетницям. Маленькі гаманці зазвичай вибирають представниці прекрасної статі, які більшу частину часу ходять з клатчем, де великий гаманець розмістити просто неможливо. А ось монетницями називають невеликі гаманці для дрібниць, які доречні в тих випадках, якщо в основному гаманці відсутнє відділення для монет.
  • Гаманці в два складання є невеликими, акуратними, але при цьому функціональними аксесуарами, в яких паперові гроші згинаються один раз. Такі гаманці оснащені всіма необхідними відділеннями.

Якому гаманцю віддати перевагу? На це питання немає однозначної відповіді, оскільки це залежить від багато факторів: зокрема, від способу життя і смакових переваг жінки. А взагалі-то гаманців, як і сумочок, багато не буває, а тому не відмовляйте собі в задоволенні, при нагоді, обзавестися черговим чарівним гаманцем в пару до нової сумочки!