Жіноче взуття — важлива складова жіночого гардеробу

Жіноче взуття є важливою складовою гардеробу будь-якої жінки. Важливо, щоб воно гармонійно поєднувалося з вашим вбранням і в той же час було зручним. Його слід вибирати з урахуванням віку, пропорцій фігури, довжини ніг. Досить широко поширений вираз про те, що про людину можна судити по її взуттю. Воно повинно бути елементом стилю і важливою частиною вашого образу.

zhenskaya_obuv_osen_2015_moda_1Різноманіття видів жіночого взуття досить велике, не кажучи вже про кількість варіантів в кожному виді. Сучасні виробники пропонують моделі найрізноманітніших форм і забарвлень. Придбати жіноче взуття сьогодні не проблема, але перед покупкою потрібно правильно його вибрати.

В процесі примірки зверніть увагу на наступні моменти: пальці не повинні стискатися, інакше це може привести до мозолів, викривлення пальців і вростання нігтів, краще вибрати модель на розмір більшу, ніж меншу. Якщо ви купуєте взуття на підборах, танкетці і тим більше шпильці, то переконайтеся, що відчувайте себе в ньому стійко. Зверніть увагу на якість швів, кріплення підошви і кріплення каблука, якщо такий є.

Проблемним місцем є блискавка. Перевірте, щоб вона ковзала рівно і без перешкод.

Зверніть увагу на якість самого матеріалу. Загальновизнаним лідером серед матеріалів, є натуральна шкіра. Бажано, щоб шкіра була м’якою, тому що тоді вона краще буде пропускати повітря і вологу. Моделі, виготовлені з лакової шкіри, виглядають яскраво і красиво, але вони погано пропускає вологу і повітря. Істотною перевагою моделей з штучних матеріалів є їх більш низька ціна.