Жіноче взуття: його особливості

Жіноче взуття, як і одяг, багато розповідає про його власницю. За допомогою взуття нерідко визначається статус жінки, її смак і почуття стилю. Ось чому вибирати жіноче взуття потрібно дуже відповідально.
5-2

Перш за все, щоб ноги не боліли і не втомлювалися, взуття повинне бути комфортним при носінні, а в дощову пору мати захисні водовідштовхувальні характеристики. Це головні вимоги, що пред’являються до взуття.

Однак разом з цим жіноче взуття повинно бути якісними. Щоб вибрати саме якісний виріб, потрібно знати про деякі особливості. Адже останнім часом часто можна зустріти дешеву продукцію досить низької якості.

Потрібно запам’ятати, що жіноче взуття відмінної якості продається тільки у спеціалізованих магазинах з відмінною репутацією.

До речі, в інтернет-магазині panorama-shoes.com.ua ви можете придбати якісне взуття за найвигіднішими цінами на ринку!

Вартість виробу, перш за все, залежить від тих матеріалів, з яких воно виготовлене.

Зазвичай хороше взуття виробляється з натуральної шкіри (теляча, свиняча, козяча). Найбільш довговічною вважається шкіра теляти, тому вона підходить для різних умов погоди. Свиняча шкіра не така товста і часто піддається деформації.

Як правило, козячу шкіру використовують для створення модельного взуття через її невелику товщину. Варто розрізняти натуральну і ненатуральну шкіру. При цьому натуральна шкіра виглядає по-різному.

Наприклад, буває лакованою, гладкою або ворсистою. Ворсисті і лаковані різновиди шкіри досить примхливі в процесі носіння. Ворс часто брудниться, тріскається, дряпається або покривається пилом.

Шкіра лакована не завжди добре може пропускати повітря. Крім того, погано переносить температурні коливання. Дуже важливо звертати увагу на внутрішню поверхню взуття, яка повинна бути гладкою.

Слід також звертати увагу на кріплення п’яткової частини. Коли вона підвернена всередину краями, то можна сказати, що взуття виготовлене з ненатуральних матеріалів.

Важливою частиною жіночого взуття є підбори. Слід перевіряти, щоб вони були досить стійкими і однакової висоти. Підбори бувають суцільнолитими або збірні з різних матеріалів (дерево, пластмаса, метал, гума).

При цьому шви не повинні виявитися кривими. Як правило, вони зшиваються рядками по 2-3 сантиметри. В іншому випадку під час ходьби вони можуть швидко розійтися, що викличе ефект перфорації.

Якщо жінки звикли носити довгі речі, то потрібно обов’язково звертати увагу на те, щоб взуття не містило багато фурнітури, оскільки вона часто псує одяг.

Взуття купується не на один сезон, особливо це стосується зимових і демісезонних варіантів, тому до його вибору треба підходити дуже відповідально.