Жіноча хустка: як і з чим носити?

Багато сучасних дівчат і жінок у своєму гардеробі мають хустки, такий аксесуар актуальний для холодної пори року. Залишається тільки дізнатися, як правильно його використовувати, щоб підкреслити свій стиль в одязі.

2608-04Різновидів хусток багато — вони бувають шовковими, вовняними, з льону, бавовни, можуть бути невеликими і об’ємними. У будь-якому випадку дівчина або жінка повинна вміти носити хустку, підкреслюючи цим аксесуаром свою індивідуальність.

Правильно підібраний аксесуар здатний зробити образ неповторним і навіть у звичайному класичному стилі з простим силуетом і строгими лініями, де завжди домінує приглушений і неяскравий колір можна використовувати красиву хустку насиченого кольору.

Для офісного варіанта під сукню або костюм прекрасно підійде шовкова або шифонова хустка, носити її можна, зав’язавши навколо шиї — красива хустка буде гармоніювати з однотонною блузою в тон. Великі женские платки підійдуть, щоб накинути на плечі поверх сукні, також можна обернути хустку навколо шиї, а краї перекинути назад, в будь-якому випадку хустка повинна гармоніювати з основним вбранням і не сильно виділятися на загальному тлі.

Романтичний стиль гранж дозволяє використовувати хустку щодня у своєму гардеробі, в цьому стилі можна застосовувати одночасно багато різних деталей, тому потрібну хустку вибрати не проблема. Найращим варіантом стане хустка з щільною фактурою для того, щоб поєднувати її з джинсами, шкіряною курткою, светрами і сорочками з грубої тканини, металевими елементами в одязі. Хустка повинна бути об’ємною. Велике значення має принт або малюнок — всі ці деталі гардероба можуть стати головними в образі, якщо вони правильно підібрані.

Богемний стиль повинен бути легким, витонченим — шифонова сукня, капелюх, сандалі в поєднанні з шовковою хусткою створять дуже жіночний образ, причому розміри хустки значення не мають. Головне в цьому стилі — хустка повинна бути легкою і неяскравого кольору — золотистий, сірий, зелений, коричневий, синій, а в поєднанні зі спокійним квітковим принтом виходить стильний і ніжний образ.

Спорт-шик актуальний стиль для струнких дівчат, які вміють стежити за собою, в ньому завжди використовуються облягаючі штани з м’яких тканин і толстовки, а об’ємна хустка навколо шиї зможе надати виразності загальному образу, якщо правильно і вдало вибрати колір хустки і зав’язати, оскільки тут роблять акцент аксесуари.