Жіноча потреба в салонах краси

Чому сучасна жінка потребує салони краси? Питання дурне, звичайно, але риторичне: не ходити ж кудлатою, нечесаною і несучасної без стрижки, укладки, вечірнього макіяжу, красивого манікюру і так далі. Чоловіки, перш за все, звертають увагу на зовнішність і тільки потім оцінюють, чи гідна жінка зайняти порожнє місце поруч з ним. Про характер згадують трохи пізніше, коли проходить цукерково-букетний період і хочеться стабільності у відносинах.

Mandarinka-Beauty-Salon-5Салон краси — це не просто красиве місце, де пахне засобами для догляду за волоссям і руками, але і можливість відчути себе не гірше тієї, хто щомісяця купує собі абонемент у спортзал. Послуги косметологів схожі з послугами психотерапевта, з яким можна не тільки поговорити про наболіле, але і попліткувати.

Похід в салон краси сучасні жінок перетворюють в релакс для душі і тіла, причому релаксувати вони починають, як тільки виходять за двері власного житла. Домашні проблеми залишаються позаду, тому що попереду чекає маса корисних послуг, наприклад, манікюр в улюбленого майстра, лазерна депіляція у лікаря-професіонала і нарощування вій у візажиста. А SPA-процедури і масаж — це взагалі фантастика!