Жіноча піжама: не просто спальний атрибут?

Жіночі піжами сьогодні дуже популярні.

st_1_1У життя жінок вони увійшли пізніше, ніж у життя чоловіків. Гардероб жінок цей традиційний вже для чоловіків спальний атрибут доповнив тільки на початку минулого століття, ставши альтернативою нічним сорочкам.

Як і практично всі модні атрибути, піжами, створювані для жінок, в сучасному розумінні набули популярності завдяки пропагуванню їх відомими дизайнерами і модними друкованими виданнями. Цей новомодний на початку минулого століття елемент гардероба швидко знайшов безліч шанувальників серед представниць прекрасної половини людства. Жінки полюбили його, в першу чергу, за комфорт. Але в міру підвищення затребуваності в піжамах, виробники урізноманітнили їх фасони, в результаті чого сьогодні цей спочатку спальний атрибут придбав більш широке призначення — це ще і стильний елемент гардеробу, в якому можна не тільки спати, а й відпочивати. А деякі епатажні особистості навіть примудряються носити піжами замість повсякденного одягу.

Сьогодні популярністю користуються різні фасони піжам, для виробництва яких використовуються різноманітні матеріали. Відповідно, і вартість таких виробів різна. Однак поза конкуренцією знаходяться класичні піжами, в яких кофта і штани мають вільний крій. Такий комплект не тільки зручний для сну, але і вельми презентабельний в тому плані, що в ньому можна вийти до сніданку.

Жіночі піжами — це завжди щось оригінальне. Тож не дивно, що з моди не виходять сексуальні і пікантні моделі, для виробництва яких застосовуються напівпрозорі тканини. Досить накинути легкий халат на таку піжаму, щоб перетворитися в спокусливу володарку сердець.

Крім цього, в сучасному світі моди особливою популярністю користуються багатофункціональні піжами для жінок. У них не тільки зручно і спати, але і можна комфортно провести цілий день вдома. Щоб не відчувати себе сором’язливо, слід вибирати бавовняні вироби або трикотажні комплекти, саме вони будуть зовні нагадувати домашній одяг. Зручний фасон і нестандартний принт роблять такі піжами обов’язковим елементом гардеробу.

У моді сьогодні різноманітна колірна гамма піжам. Споживач тут вже сповна може відштовхуватися від особистих пристрастей: вибирати пастельні і ніжні тони або віддавати перевагу більш насиченим — синьому, зеленому, бордовому. Цілком доречними варто назвати і класичні кольори, такі, як білий, чорний і звичайно ж червоний.