Жіноча нижня білизна: види і особливості мереживної білизни

Мереживна нижня білизна — це найулюбленіша нижня білизна для всіх дівчат. Саме в ній ми завжди можемо відчувати себе впевнено і сексуально. З її допомогою можна підкреслити і виділити всі свої переваги. Навіть якщо одягнути мереживну білизну під одяг і її ніхто не буде бачити, то самооцінка все одно стає вищою. Однак, не варто забувати, що мереживна нижня білизна буде надавати потрібний ефект, якщо підібрати її правильно.

473a3cfdd232196abd6f8c82a8a00164В іншому випадку на хороший результат розраховувати не варто. І так, давайте разом розберемося, як вибрати ідеальну мереживну білизну для дівчат. По-перше, намагайтеся купувати тільки комплекти. У таких випадках бюстгальтер і трусики будуть один одного ідеально доповнювати. В іншому випадку вам потрібно дуже сильно постаратися, щоб верхня і нижня частина підходили один одному. По-друге, відіграє роль ще й колір. Білий, червоний і чорний є класичними кольорами. Вони підходять завжди, причому підходять вони ідеально.

Особливо добре чорна білизна виглядає на дівчатах з білою, можна навіть сказати з блідою шкірою. Чорний колір створює прекрасний контраст і виглядає просто ідеально. Звичайно, можна вибирати й інші кольори, наприклад фіолетовий, ментоловий або блакитний. Однак, такі кольори не можна назвати універсальними і підходять вони в певних випадках. До речі, під час покупки обов’язково зверніть увагу на бра. У них немає кісточок або поролону.

Зроблені вони виключно з мережива і надають максимум сексуальності. Ще одним хорошим варіантом може бути топ-бюстьє. Виглядає він просто прекрасно, проте у нього є і ще одна хороша якість. За допомогою топа-бюстьє можна приховати деякі недоліки. Крім того, дана модель гарна ще й тим, що підходить як струнким дівчатам, так і тим у кого є проблеми із зайвою вагою. В цілому, даний варіант можна сміливо назвати універсальним. До вибору трусиків теж необхідно підходити дуже ретельно. Наприклад для струнких дівчат хорошим рішенням буде покупка стрінгів або сліпів. Якщо перші є більш відкритими, то другі закривають частину сідниць мереживом.