Жіноча косметичка: важливі моменти

Абсолютно у будь-якої дівчини в косметичці завжди є необхідний набір для макіяжу. Підбір таких засобів буде прямо залежати тільки від того, які є особливості в зовнішності, а також у способі життя. Фактично неможливо створити узагальнений список, однак варто розбиратися в складі своєї косметички.

1478620453_beautician-important-element

Базовий набір:
База. Зовсім недавно з’явився такий продукт як база. З цієї причини можна легко сказати, що ще не кожна дівчина встигла на собі спробувати новий винахід. При користуванні тональної основи, ви завжди, швидше за все, бачили, що вона лягає досить погано на шкіру, яка не була готова до подібних процедур. Якщо ж застосовувати базу, тоді тональний крем завжди буде лежати рівно і триматися порівняно тривалий час. При цьому протягом всього дня обличчя буде виглядати свіжим та ідеальним.

Пудра. Напевно вона є в кожній косметичці всіх представниць прекрасної половини людства. Вона дає можливість прибрати блиск з обличчя та надати стійкості макіяжу. Якщо ж у вас тон шкіри рівний, то пудру рекомендовано використовувати безпосередньо на базу. Природно, момент з нанесенням тональної основи буде виключатися. Кращим варіантом буде завжди служити розсипчаста пудра. Компактна хороша тільки тоді, коли необхідно підправити, але ніяк не нанести макіяж.

Кисті для макіяжу
Всі, хто займаються виробництвом косметики, постійно намагаються зробити життя сучасних модниць все більш легким. Слід зазначити, що наносити засоби косметики, застосовуючи при цьому якісні і правильні кисті, є більш зручним, а результат стоїть поряд з професійною роботою візажиста.

Які ж кисті слід купувати в першу чергу на сайті http://bomond.com.ua/ru/makyyazh/kysty/C3179? Першою вам потрібна буде кисть для пудри у вигляді купола. Пудра буде лягати добре, коли довжина ворсинок і ширина кисті буде максимально великою. Для того щоб прибирати всі надлишки макіяжу, добре підходить кисть віялового типу. При її застосуванні легко прибрати розмазані тіні. При цьому шар тональної основи на щоках і під очима зовсім не буде пошкоджений.

Якщо ж ви вдаєтеся до використання рум’ян, то у вашому комплекті має бути мінімально пара кистей для цього засобу. Рум’яна наносяться на щоки при використанні кисті у вигляді купола. Кисть скошеного типу потрібна для нанесення рум’ян на область скул. Кисть скошеного типу малого розміру буде дуже до речі тим дамам, які постійно коригують власний макіяж.