Жінкам про чоловічий гардероб

Заміжня жінка повинна думати не тільки про власну зовнішність, але і про те, як виглядає і яке враження справляє її чоловік. Не всі чоловіки люблять і вміють підбирати собі гардероб, саме в такі моменти на арену виходить подруга по життю.

527По-перше, необхідно провести суворе сортування чоловічого гардероба. На смітник повинні відправитися старі та пошарпані речі (розтягнуті светри, поодинокі шкарпетки та рукавички, протерті джинси і все, що стало замалим або завеликим).

По-друге, необхідно визначитися зі стилем одягу. Якщо необхідний діловий стиль, то буде потрібно 2-3 костюма (причому обов’язкова наявність парадного костюма), 7-10 сорочок, 7 пар шкарпеток (їх тон повинен бути на один тон світлішим або темнішим за колір штанів, але трохи світлішим за взуття, головна умова — не бiлi) і, звичайно, якісні та стильні туфлі. Ніщо так не зменшує коефіцієнт привабливості і значущості у чоловіків, як потерте та стоптане взуття.

До речі, вас також може зацікавити галстук аскот, який можна придбати за привабливою ціною вже сьогодні. Адже галстуки — це також одна із невід’ємних речей для стильного та ділового вигляду чоловіка у всіх випадках життя.

По-третє, не забувайте про аксесуари. Кожна жінка знає, як можуть ті чи інші з них змінити весь образ, так чому ж про чоловічі аксесуари так часто всі забувають? Ремені, краватки, шарфи, сумки, годинники, запонки — це те, на що слід звернути увагу. Правильно підібрані краватка і годинник зробить вашого чоловіка соліднішим, а модна сумка доповнить образ. Тут головне, не переборщити і не відправити свого чоловіка на нараду в гламурному шарфику і з купою кілець на пальцях.

У всьому повинна бути міра. Це правило відноситься до будь-якого стилю одягу і є основним показником наявності смаку і почуття міри. Якщо ви все зрозуміли і впораєтеся зі своїм завданням, то ваш чоловік здобуде додаткові очки поваги у колег і оточуючих, адже, як відомо, зустрічають завжди по одежі.