Жінка в чоловічому колективі. Частина 3

Інакше чоловіки швидко звикнуть до того, що ви обслуговуєте їх, і буду ставитися до вас як до прислуги, а не як до колеги. Якщо це відношення виникне, його важко буде змінити.

shutterstock_245826445-pic905-895x505-73153

Не дозволяйте зайвих фривольностей і вульгарних жартів у своїй присутності. Тим більше, в свою адресу. Іноді трапляється, що чоловіки, визнавши жінку рівною їм у професійному відношенні, починають і у всьому іншому ставитися до неї, як до чоловіка. Вести відверті чоловічі розмови в її присутності, розповідати непристойні анекдоти. Не дозволяйте цього робити. Чоловіки повинні визнати вас рівної їм, але вони не повинні забувати, що ви – жінка. Однак це не повинно бути надто болючою темою. Тут, як і в усьому іншому, необхідне почуття міри. Іноді слід виявляти поблажливість.

Нерідко та обставина, що ви – жінка, виявляється навіть корисною для вашої кар’єри. Чоловіки-начальники зазвичай не бачать у жінці загрозу своєму становищу і до неї ставляться лояльніше, ніж до чоловіків. Ваш начальник цілком може сприяти вашому просуванню по кар’єрних сходах більше, ніж просуванню когось з чоловіків.